Blackberry Glide Hakkındaki Detaylar

Blackberry’nin 2015 Dünya Mobil Kongresi’nde tanıttığı mobil cihazlardan bir tanesi olan Blackberry Glide, hakkında fazla bir bilgi olmasa da teknoloji dünyasının ilgisini çekmeyi başardı.

Blackberry Glide Tasarımıyla Ön Planda Olacak

Blackberry Glide'ın tasarım bilgileri sızdı

Blackberry Glide


Geçen aylarda Blackberry tarafından piyasaya sürülen akıllı telefonlar olarak gözlemlenen Passport ve Classic ile gündeme geldikten sonra durulan söz konusu firma yeni bir atılım yaparak; akıllı telefon anlamında adından söz ettirmeye devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde Barcelona’da düzenlenen Dünya Mobil Kongresi’nde iki yeni telefonla gündeme gelmişti. Leap ve Glide adlı iki akıllı telefon ile adından söz ettirmeye çalışan Blackberry, telefon pazarında pes etmeyerek; teknoloji devlerine karşı olan savaşını sürdürmeye devam ediyor.

Kanadalı telefon firması tarafından hazırlanan iki mobil cihazdan Glide hakkında çıkan dedikodulardan sizlere bahsederek; Blackberry’nin bu son telefonlarının kullanıcılarda ne derece iyi bir etkileşim sağlayacak bir konumda yer edineceğini konusunda yaratılan merak duygusuna çözüm bulmaya çalışacağız.

Oldukça kısa bir süre içerisinde hazırlanarak; bir proje halinde Dünya Mobil Kongresi’nde yer edinen Blackberry Glide, iki taraflı kavisli ekranı ve kızaklı tasarımıyla adından söz ettirmeye devam edecek gibi görünüyor. Telefon hakkında kısa süren bir bilgilendirme sonucu kısıtlı veriler elimizde bulunduğundan dolayı, sadece tasarımı hakkında bilgi sahibi olabilmekteyiz.

Blackberry Central tarafından üretilen ve şimdilik bir projeden ibaret olarak değerlendirilen Blackberry Glide, Kanadalı telefon şirketi bu haliyle bile ilgi çekmeyi başardı.

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0