Ana SayfaTeknoloji HaberleriBlackBerry Passport'un ekranı ile öne çıkacağını düşünüyor

BlackBerry Passport’un ekranı ile öne çıkacağını düşünüyor

-

BlackBerry Passport’un ekranı ile gurur duyuyor!

Akıllı telefon dünyasının geneline baktığımızda yalnızca benzer tasarımların kullanıldığını görebiliyoruz. Örneğin Apple’ın sürekli aynı tasarımını hafif değişimler ile tüketiciye sunması veya Samsung’un köşeli serisi Galaxy’i buna örnek verebilmek mümkün.

BlackBerry ise tüm bunların dışında kare ekrana sahip bir akıllı telefon ile yani Passport cihazı ile yeni pazara açılıyor. BlackBerry’e göre insanlar artık standartlardan uzaklaşmak ve biraz daha farklı deneyimler yaşamak istiyorlar.

4.5-inç’lik ekrana sahip olan cihaz, kullanıcılara aslında daha çekici ve cazip gelebilir.  Normal bir köşeli akıllı telefon ekranları tek bir satır içerisinde en fazla 40 karakter gösterebiliyor. Passport’un ekranı ise tek bir satır içerisinde 60 karaktere kadar gösterim sağlayabiliyor.

Bunu sağlayabiliyor olmasının temel avantajı elbette ekran büyüklüğü değil kare ve dikdörtgen benzeri bir tasarıma sahip olması. BlackBerry, cihazlarının kare ekranı ile gurur duyuyor bakalım Passport cihazı ile istenen başarı elde edilebilecek mi?

Teknolojik ürünleri incelediğimiz kanalımıza abone olarak bizlere destek olabilirsiniz

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Please enter your name here