BlackBerry Porsche Desing P’9983 sızdırıldı

Teknoloji dünyasını zaman zaman üzen BlackBerry neredeyse batmanın eşiğinde diyebiliriz, sürekli olarak durumlarının diğer şirketlere oranla daha iyi olduğunu belirten BlackBerry her ne kadar batmanın eşiğinde olmasını bilmesine rağmen bu iddiaları yalanlıyor ve iyi durumda olduklarını söylüyor, ancak şirket hakkında açıklanan bilgiler maalesef durumun BlackBerry şirketinden yana değil iddialardan yana olduğunu kanıtlıyor.

Geçtiğimiz günlerde yapılan analizler sonucu pazar payının 0.6 olduğu öğrenilen BlackBerry bu yıl içerisinde toplam 1.9 milyon cihaz satarak oldukça düşük bir kar elde etmişti.

BlackBerry Z10 kod adına sahip cihazını ürettikten sonra dokunmatik cihaz sektöründe başarılı olabileceğini düşünen şirket maalesef Z10 fiyatından dolayı satamamış ve hayal kırıklığına uğramıştı.

BlackBerry 4 yeni akıllı telefonuyla geliyor.

İlerleyen günlerde 4 yeni akıllı telefonunu piyasaya sunacak olan BlackBerry her ne kadar ürettiği cihazlar ile yine bir başarı sağlayamayacak olsa da şirket yeni üreteceği en pahalı akıllı telefonlardan olan hatta en pahalı akıllı telefon olan BlackBerry Porsche Desing P’9983 ile iş adamlarını hedef alacak.

3.1 inç büyüklüğünde 720 x 720 piksel çözünürlüğe sahip ekran, 1.5GHz çift çekirdekli işlemci, 2GB RAM, 64GB dahili depolama, 8 megapiksel arka kamera, 2 megapiksel ön kamera gibi özelliklere sahip olacak cihaz BlackBerry 10.3 işletim sistemi ile beraber çalışacak.

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0