Ana SayfaTeknoloji HaberleriBlackBerry Venice'den Yeni Görüntü ve Bilgiler

BlackBerry Venice’den Yeni Görüntü ve Bilgiler

-

BlackBerry artan pazar rekabetinde geç kalmaya başlasada BlackBerry Venice telefonu ile pazara sağlam başlayacağını tahmin etmekteyiz. Aylar önce BlackBerry’den android işletim sistemi ile çalışacak telefon açıklamasını yapmıştık ve şimdi bu telefondan yeni görüntüler ile yeni bilgiler ortaya sızdı.

Akıllı telefon pazarına neredeyse haftada bir yeni markalar katılmakta ve bu firmaların çoğalması aslında köklü firmalarıda kötü duruma sokuyor diyebiliriz. BlackBerry model telefonları bilirsiniz. Aslınad BlackBerry dediğimizde çoğumuzun aklına klavye tuşlu telefonlar gelir. Ancak akıllı telefonların artması ile BlackBerry’de bu telefonlara geçiş yapmış ve Nokia gibi pazarda kaybolmaya buz tutan firmalardan olmamıştır. Ancak firmadan uzun zamandır aktiflik göremiyoruz. Android işletim sistemine sahip bir telefon üreteceğini açıkladığımız BlackBerry’den hala net açıklamalar yapmamaktadır.

Aylar öncesinden BlackBerry Venice telefonunun çıkacağını duyurmuştuk. Ancak hala bilgi veya açıklama gelmemiş ve pek çok kullanıcının aklına BlackBerry’ninde sonu Nokia gibi mi olacak soruları gelmişti. Bugün itibari ile BlackBerry Venice‘den yeni görüntüler ve bilgiler sızdırıldı. Anlaşılan o ki firmada bazı sorunlar var ancak hala BlackBerry Venice telefon üretilmesi devam ediyor yani BlackBerry Nokia gibi kaybolmayacak. Ancak neden böyle yapılıyor. BlackBerry Venice telefonunda sorunlarmı var. Yoksa şirketin işçileri ile arasımı kötü bilmiyoruz ve bilgilerin sızması ya da firmanın yeni bir açıklama yapmasını beklemekteyiz.

Bilgiler sızdı sızmasına ancak BlackBerry hala açıklama ile kullanıcıları bilgilendirmedi bizimde elimizden birşey gelmiyor. Sızan bilgilerin ise nereden geldiği belli oldu. Baka Mobile denilen Kanadalı bir telefon satış firması olan şirketten yayınlanan bilgiler ile BlackBerry Venice telefonu hakkında bilgilere ulaştık. Üstelik Baka Mobile firması BlackBerry Venice telefonunun sadece özelliklerini değil birde videosunu yayınlayarak kullanıcıları tam anlamıyla aydınlattı.

BlackBerry Venice Teknik Detaylar

  • Qualcomm 808 çipsete
  • 3GB RAM
  • 18 megapixel arka kamera
  • 5.4 inch QuadHD ekran
  • MicroSD kart girişi

Telefonun fiyatı veya ne zaman çıkacağı net olmasada telefonun hazır olmasını bekliyoruz. Yoksa böyle bir video sızdırılmazdı ve MicroSD kart girişi telefonu tahmini olarak Kasım ayında beklemekteyiz.

Teknolojik ürünleri incelediğimiz kanalımıza abone olarak bizlere destek olabilirsiniz

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Please enter your name here