Ana SayfaTeknoloji HaberleriBluetooth SIG Sertikalı BlackBerry Priv Görüntüleri Sızdı

Bluetooth SIG Sertikalı BlackBerry Priv Görüntüleri Sızdı

-

Kasım ayında raflarda yerini alması beklenen BlackBerry Priv için dün bazı aksesuarlar sergilenmişti. Bugünde sürgülü BalckBerry modelinin görüntüleri gün yüzüne çıktı.

Akıllı telefon pazarından çekilme dedikodularıyla çalkanan firmanın ürettiği son telefon modeli olabilir. Yakın bir tarihte satışa sunulacak olan akıllı telefonun satışları firmaya yeterli gelmezse piyasalardan çekilebilir. Hedef ise oldukça yüksek firma BlackBerry Priv satışlarının 5 milyon üzerinde olmasını istiyor.

Telefonun görütüleri reddit sosyal paylaşım ağından sızdırılması birçok soruya cevap verdi. Yeni Blackberry’ler Android destekli geliyor. Satış oranları düştüğü kullanıcıların ilgisini artıracak değişikliklere giden firma ne kadar isteksiz olsa da işletim sistemini değiştirmek zorunda kaldı. Merak edilen soru ise klasik Android sürümleriyle mi gelecek yoksa BlackBerry için özel hazırlanmış bir Android tabanlı işletim sistemiyle yer alacak, sızan bilgiye göre BlackBerry Priv Android mağazalarına tam yetkiyle erişerek tüm uygulama ve oyunları yüklemeye hazır halde kullanıma sunulacak ayrıca görüntüleri paylaşan kişi yeni BlackBerry’nin sürgülü klavyeye sahip olduğu halde Samsung note 5’den daha ince olduğunu aktardı.

Ekran çözünürlüğünün yüksek kalitelerde olduğunu ve 553 ppi değerlerine sahip olduğunu açıkladı. Ayrıca arka kamerası 18 MP otomatik odaklama ve yoğun renkler özelliklerine sahip. Dün yapılan Code/Mobile konferasında konuşan BlackBerry CEO’su John Chen BlackBerry Priv’ın üst düzey bir telefon olacağını söylemişti.

blackberry priv
blackberry priv
blackberry priv
Teknolojik ürünleri incelediğimiz kanalımıza abone olarak bizlere destek olabilirsiniz

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Please enter your name here