Ana SayfaTeknoloji HaberleriBoğaziçi Üniversitesi’nden E Klavye

Boğaziçi Üniversitesi’nden E Klavye

-

Teknolojik gelişmelerin ardı arkası gelişmiyor. Her geçen gün yeni bir ürün piyasa çıkarak, teknoloji takipçilerinin ilgisine sunulmaya devam ediyor. Gerek donanım gerekse de ana parçaların birleşmesiyle ortaya çıkan bu ürünler, fazlasıyla ilgi görerek, rağbet edilmesi sonucunda gerekli satış rakamlarına da ulaşarak, bu tür çalışmaların daha öteye taşınması sağlanabiliyor.

Farklı Klavye Tasarımı Hayata Geçiyor

E klavye seçenekleri ile karşılaşabilirsiniz.
E klavyeler ile tanışın


Son olarak Boğaziçi Üniversitesi, yeni bir gelişime imza attı ve adından bu bağlamda söz ettirmeye başladı. Klavyeye yeni bir soluk getirerek, bu noktada etkili olan üniversitenin bu ürünü ne denli tutar bilinmez ama oldukça etkili bir çalışma olduğu da söylenebilir. Bu noktada fazlaca gayret gösteren ürünlerin adına zaman içerisinde adını yazdıracak olan bu klavye fazlasıyla memnun edeceğe benziyor.

Boğaziçi Üniversitesi tarafından tasarlanarak piyasaya sürülen E klavye, zaman içerisinde gerekli ilgiyi sağlama potansiyelini bünyesinde bulunduruyor. Türkçe kullanımında etkili ve kullanışlı özelliği ile dikkatleri zerine çekecek bir donanım ürünü olan E klavye, Boğaziçi Üniversitesi’nin Endüstri Bölümü öğrencileri tarafından hayata geçirildi. TÜBİTAK tarafından desteklenen ve on parmak klavye kullanımında son derece etkili bir yerde olan E Klavye, son zamanların en ilgi çekici üretimlerinden bir tanesi olarak gösteriyor.

E klavye tasarım ekibinin başında bulunan Endüstri Bölümü Öğretim Üyesi Doç. Dr. Mahmut Ekşioğlu tarafından yapılan açıklamalara göre artık klavye konusunda bir farklılık yarattıklarını ve yeni tasarımın daha fazla fayda sağlayacağını belirtti.

Teknolojik ürünleri incelediğimiz kanalımıza abone olarak bizlere destek olabilirsiniz

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Please enter your name here