Bu cihaz Samsung Galaxy Mega 2 olabilir

Samsung aynı cihazın bir üst versiyonunu üretmekten vazgeçmiyor, sürekli olarak yeni cihazlar üretmesi ancak bu cihazların oldukça kısa süre aralığında üretilmesinin oldukça kötü bir yöntem olduğunu belirten kullanıcılar Samsung yöneticilerini durduramıyor. Son dönemlerde biraz daha çıtayı yükselterek üst düzey cihazlara yönelen Samsung hakkında bugün gelen iddialar teknoloji dünyasını hareketlendirebilir.

Üretilebilir.

Samsung tarafından bugün FCC onayında gözüken bir akıllı telefonun Samsung Galaxy Mega 2 olduğu iddia edildi, bundan daha öncelerde de Samsung tarafından duyurulması beklenen Samsung Galaxy Mega 2 kod adına sahip cihazın 5.9 inç büyüklüğünde ekran, 64 bit destekli dört çekirdekli Snapdragon 410 işlemci, 2GB RAM gibi özelliklere sahip olması bekleniyor.

SM-G750A kod adına sahip olan cihazın Samsung tarafından kısa süre içerisinde tanıtılması ve hemen ardından cep telefonu piyasasına çıkarılması bekleniyor. Bakalım Samsung yakın zaman içerisinde Samsung Galaxy Mega 2 kod adına sahip cihaz üretecek mi? Sizler bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Bizlere yorum olarak bildirebilirsiniz.

Mega

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0