Ana SayfaTeknoloji HaberleriBu tablet AnTuTu Benchmark’ta 48.102 puan aldı!

Bu tablet AnTuTu Benchmark’ta 48.102 puan aldı!

-

TikTok’un Son Efekti, Sanatçılara Yardımcı Oluyor

TikTok'un son filtresi birkaç gündür piyasada olsa da son derece popülerlik kazanıyor. Bu filtreye yeni AI Greenscreen de deniyor ve girdiğiniz kelimelere dayalı olarak...

AnTuTu Benchmark birçok kişinin bildiği üzere Android platformunun en çok kabul gören test uygulamalarından biri.

Android cihazların donanımını sayısal olarak ölçümleyerek puan veren ve piyasadaki diğer cihazlarla kıyaslama yapmaya olanak tanıyan AnTuTu Benchmark’ta bir canavar göründü. Onda adlı Çin markasının V989 kod adlı tableti, AnTuTu’da 48.102 puan alarak bir rekor kırdı.

Samsung Exynos çipsetlerde gördüğümüz big.LITTLE mimarisini Allwinner A80T çipset üzerinde kullanan Onda V989, dört adet Cortex A7, dört adet Cortex A15 çekirdeği bünyesinde barındırıyor. Grafik görselinde de görülebileceği üzere Galaxy Note 3′e kocaman bir fark atan Onda V989 şimdiden merak uyandırıyor.

antutu-tablet

Tabletin diğer donanımlarından bahsedecek olursak, Onda V989 grafik gücünü Power VR G6230 kod adlı 64 çekirdekli grafik işlemciden alıyor. Tablette 9,7 inç IPS ekran, 2 GB RAM, 32GB dahili depolama alanı, microSD kart yuvası, 5 MP arka 2MP ön kamera ve 10.000mAh pil bulunuyor.

Onda V989′un çıkış tarihi ve fiyatı şimdilik bilinmiyor.

-- Reklam --

Haber bültenimize abone ol

En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.