Buddyman: Ninja Kick 2 iOS Oyunu

Mobil platformlar için yayınlanmış Ninja tarzı oyunlara baktığımızda genelde hep aynı formatı görürüz. Bir yol boyunca ilerleyen karakterimiz, karşısına gelen düşmanlarını yere serer. Buddyman: Ninja Kick 2 iOS Oyunu ise bu formatı görmezden gelerek yepyeni bir kurgu ortaya koymuş durumda.

Crazylion Studios Limited firması tarafından piyasaya sürülen Buddyman: Ninja Kick 2 iOS Oyunu, ninja kurgusunu farklılaştırarak bizlerden öncelikle tam not almayı başarıyor. Bu oyunda, karakterimiz, bir alan içerisinden gelen savaş unsurlarını etkisiz hale getirmeye çalışıyor.

Buddyman 1

Karakterin sol tarafından oklar yağarken, sağ tarafından kocaman bir balta kafasına inmeye başlıyor. Ninja karakterini kontrol ederek, gelen tüm saldırıları savuşturmamız gerekiyor. Oyunun başlangıcında o kadar da zorlanmasak bile, ilerleyen bölümlerde zorluğun tadına bakıyoruz.

Grafiksel ve ses unsurları bakımından çok fazla öveceğimiz bir oyun değil, fakat olumsuz bir eleştiri yapma ihtiyacı da duymuyoruz. Orta halli bir oyun karşımızda, o konuda. Fakat, savaş aleti sayısını göz önüne aldığımızda, gerçekten başarılı bir çalışma ortaya çıkmış. Onlarca savaş aleti oyuna entegre edilmiş ve zorluğa göre sıralanmış durumda.

Buddyman 2

Anlattıklarımızın dışında çok fazla özelliği olmayan Buddyman: Ninja Kick 2 iOS Oyununu, App Store üzerinden ücretsiz olarak alabilir ve cihazınızda dilediğiniz gibi oynayabilirsiniz.

İyi oyunlar dileriz!

https://www.youtube.com/watch?v=IQlje__Ia84

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0