Candy Crush Soda iOS Oyunu

Akıllı telefonların belki de en çok oynanan oyunudur diyebiliriz, Candy Crush için. Facebook gibi platformlarda da oynanabilen Candy Crush Saga, çok geçmeden yeni oyunu ile de karşımıza çıktı. Birçok platformda yayınlanan Candy Crush Soda oyunu, bir önceki oyun ile hemen hemen aynı başarıyı yakaladı.

Candy Crush Soda iOS Oyunu, En iyiler listesinin üst sıralarında yer almayı başardı. iPhone ve iPad ile rahatlıkla oynanabilen Candy Crush Soda, ilk oyunu ile sadece grafiksel ve küçük mantıksal farklılıklar taşıyor.

Candy Crush Soda 2

İlk oyunda patlatmamız gereken şekerler, Candy Crush Soda ile büyük bir değişime uğramış. Balık şekerler, ayıcık şekerler, İstiridye şekerler ve daha bir sürü model şeker oyunda yerini almış durumda. Bu şekerlerin görsel kalitesi ise, oynayana zevk verecek türden.

Oyunun animasyonlarında da büyük farklılıklar görüyoruz. Her ne kadar, daha parlak ve şarj yiyen animasyonlar kullanılsa da, oyun oynarken daha fazla zevk alacağımızı görüyoruz. Ses özellikleri bakımından oyunu değerlendirdiğimizde, ilk oyundan ufak birkaç farklılık olduğunu söyleyebiliriz.

Candy Crush Soda 1

Negatif özelliklerini sıralamak istersek ise, en fazla birkaç kelime ağzımızdan çıkabilir. O da yukarıda belirttiğimiz üzere, hem internet bağlantısı hem de yüksek grafiksel özelliklerinden dolayı cihazın şarjını hızla tüketmesidir. Bunun dışında eksi diyebileceğimiz bir özelliği bulunmuyor oyunun.

İyi oyunlar dilerim!

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0