Ana SayfaOyunCandy Crush’a Rakip Geliyor

Candy Crush’a Rakip Geliyor

-

Sosyal medya sitelerinden Facebook’ta var olan ve çoğu kişi tarafından oynanan Candy Crush, hala fırtına gibi esmeye devam ederek, bir çok sosyal medya profili sahibini bünyesinde barındırmaya devam ediyor. Hatta oyunla alakası olmayan Facebook kullanıcılarını da oyun istekleriyle çılgına çevirecek bir düzeye gelmesine neden oluyor. Facebook kullanıcılarının bundan sonraki işi daha zor olacak gibi görünüyor. Çünkü Candy Crush Saga’ya rakip niteliği taşıyan bir uygulama daha geliyor.

Jolly Jam, Candy Crush’a Rakip Olacak

Jolly Jam
Rovio’nun son uygulaması candy Crush’a rakip olacak.


Oynanma düzeyiyle adeta ciddi bir hastalık olarak görülen Candy Crush, bu yeni oyunla adeta daha da etkisini gösterecek bir hal alacağa benziyor. Yalnız bu sefer bu tür bir oyunu yaratıcı firma, aynı zamanda Angry Birds ile tanınmış olan Rovio imzasını taşıyacak.

Aynı şekilde uygulamaya koyulan oyunda da şekerleri eşleştirerek, puan toplamaya çalışacak ve bir sonraki seviyeye ulaşmayı hedef haline getireceksiniz. Jolly Jam adı altında yer alacak söz konusu uygulama ile bu çılgınlığın daha üst düzeyde olmasını sağlayacaksınız.

Bir hırs küpü olarak, geçemediğiniz anlarda kendinizi dahi suçlamanıza neden olacak olan bu tür oyunlar, zamanla kullanıcılarında bağımlılık etkisi yaratacak düzeye kadar gelebilmesine rağmen, kesinlikle tavsiye edilen bir oyun olarak gündemdeki yerini sağlamlaştırmaya devam ediyor. Bu sayede de fazla vakitleri değerlendirme anlamında, kullanıcıların ilk tercihleri arasında her zaman yer almayı başarmaya devam ediyor.

Teknolojik ürünleri incelediğimiz kanalımıza abone olarak bizlere destek olabilirsiniz

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Please enter your name here