Casio G-Shock GB-6900B inceleme

Dayanıklı, şık ve iki yıl pil ömrü ile yeni akıllı saatimiz  Casio G-Shock GB-6900B

Sektörünün en büyük elektronik devi Casio’dan piyasayı boş bulan samsung , sony ve apple gibi devlere cevap Casio G-Shock ile geliyor.

Casio G-Shock GB-6900B : Tasarım

gshock01Bileğinizin üzerine akıllı telefon tarzı işlevsellik sığdırmak için çalışmakta olan Casio’nun akıllı saate yaklaşımı rakiplerinden daha farklı oldu. Kolay kullanım ve standart Casio tasarımlarından olan
G-Shock’da bluetooth bağlantısı mevcut.
ön yüzde dakika ve saniye gibi zamanı gösteren tipik bir dijital ekranda Bluetooth’un bağlı olduğunu gösteren küçük bir pencere de var.
Zamanlayıcı, alarm ve kronometre gibi çeşitli isteğe bağlı ayarları ile “Mode” butonuna basarak ayarlanabiliyor.

 

 

 

Casio G-Shock GB-6900B : Yazılım

gshock05Diğer akıllı saatlerin aksine G – Shock temelde sadece bir saat olup
iOS veya Android cep telefonlarından G – Shock + uygulamasını indirip akıllı işlevlerini kullanabilirsiniz.Telefonunuzla G-Shock arasında  Bluetooth baglantısı kurduğunuzda  telefon çaldığında bildiri ,  SMS leri okuma , yeni e-postaları kontrol etme gibi cesitli fonksiyonlari kullanabilirsiniz. Ayrıca Bluetooth aralığında telefonunuzu bulmak için saatinizi kullanabilirsiniz .
Hertürlü iOS ve Android telefonlara Bluetooth ile bağlamak mümkün olsa da en iyi performansı iPhone 4S , iPhone 5 , iPhone 5’ler , iPhone 5c , Samsung Galaxy S4 , Samsung Galaxy Note 3 ‘ de alabilirisiniz.

 

 

Casio G-Shock GB-6900B : Pil ömrü

gshock04GB-6900B rakiplerin üzerinde büyük avantajlara sahip. Diger akıllı saatlerin maksimum ikigunde bir sarj olmasi gerekirken Casio’nun akıllı saati tek bir pille iki yıl boyunca çalısmayı sürdürebiliyor.

 

 

 

 

 

 

Casio G-Shock GB-6900B : Sonuç 

gshock03G-Shock GB-6900B klasik bir Casio tasarımına sahip olup sade ve dayanıklı yapısıyla ek olarak iki yıl pil ömrüyle rakiplerinden farkli bir noktada yerini alıyor. Samsung ve apple’in akıllı saatlerinin haricinde basit işlevleri olsun aynı zamanda sade olsun tabi dayanıklılıkda vazgeçilmezim diyorsanız bu saat tam siz göre olabilir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0