CAT yeni nesil akıllı telefonu CAT S50’yi duyurdu

CAT yeni nesil korunaklı akıllı cihazını tanıttı

IFA etkinliğindeki yoğunluğun yanı sıra mobil teknolojiler dünyasında da oldukça büyük bir yoğunluk var. IFA yoğunluğu sonrası fırsat bulan CAT’de yeni akıllı telefonu olacak olan CAT S50 modelini duyurdu. Biliyorsunuz ki günümüzde akıllı cihazlar hep biraz daha inceliyor, bu incelik de haliyle cihazların çok daha çabuk bozulmasına darbelere karşı direncini yitirmesine neden oluyor.

CAT’in sporcular için tasarlamış olduğu bu yeni cihaz üstün bir kenar koruması ve ayrıca kırılmaya karşı büyük önlemleri içeriyor. Tabii tek özelliği bu değil ayrıca söylendiği gibi gerçekten tam bir akıllı cihazın özelliklerine sahip. CAT S50 modeli 4.7″ 720P ekranı ile öne çıkıyor ve 1.2GHz Cortex A7 işlemci kullanıyor. 8 MP arka kamerası olan cihaz 720p kapasitesinde video çekimi gerçekleştirebbiliyor ve 8 GB dahili depolama hafızasına sahip.

Cihaz ayrıca Android 4.4 ile son sürümü kullanabilme şerefine nail olan cihazlardan biri olarak geliyor. CAT S50 en çok koruma özellikleri ile öne çıkacak nitekim iki farklı sertifikası ile hem toza karşı dayanıklı hem de 1 metrelik suyun içerisinde tam 30 dakika durabiliyor.

Cat S50 Cat S50-2 Cat S50-3 CAT S50-4

 

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0