Ana SayfaTeknoloji HaberleriCep Telefonu Tarifelerine Artış Geliyor

Cep Telefonu Tarifelerine Artış Geliyor

-

OnePlus, iki yeni PC monitörünü duyurdu

OnePlus, 12 Aralık'ta Hindistan'da iki yeni oyun monitörünü piyasaya süreceğini duyurdu.İki modelden biri, 27 inçlik...

Cep telefonu tarifilerinde büyük artış bugün itibariyle başlamış durumda, kullanıcıların cep telefonu tarife fiyatlarında indirim beklerken BTK yaptığı yeni açıklama ile artış yaşanacağını açıkladı.

Avea, Turkcell, Vodafone gibi operatörler bundan böyle dakika başı 43.89 kuruş öderken 1 Temmuz yani bugünden itibaren 46.25 kuruşa çıkıyor.

Her ne kadar 3 kuruş artış yaşansada dakika başı olan kuruş hesapları 4 katına katlandığında kullanıcılar eski tarifeye göre 1 dakika fazla konuşabiliyorlar, Bilgi Teknolojileri Ve İletişim Kurumu bu açıklamayla beraber yaşanacak ücret artışını resmi olarak açıklamış oldu.

Operatör şirketler geçtiğimiz dakikalardan itibaren bu artışı yasaya koydu ve ücret artışını başlattı, yani bu saniyeden sonra aramalarınızda dakika başı 43.89 kuruş yerine 46.25 kuruş ödeme yapacaksınız.

İnternet kullanımlarında ise herhangi bir artış şuan için yaşanmıyor, ancak 7 gün içerisinde operatörler tarafından tarifeler güncellendiği taktirde herşey belli olacaktır, ücret artışını bugün yaşamaya başlayacaksınız.

Bakalım BTK ve operatörler yaptığı bu yeni ücret artışı ile beraber nasıl bir tepki alacaklar? sizce bu ücret artışı nasıl karşılanmalı? bizlere yorum olarak bildirebilirsiniz.

-- Reklam --

Netflix mobil uygulamasına yedi yeni oyun geliyor

Netflix, Android ve iOS için mobil uygulamasında oyun portföyünü istikrarlı bir şekilde genişletiyor ve kataloğa yedi yeni ekleme var....

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz