Ana SayfaTeknoloji HaberleriCES 2022, Yüz Yüze Gerçekleşecek!

CES 2022, Yüz Yüze Gerçekleşecek!

Genellikle Las Vegas'ta gerçekleşen CES, bu yıl tamamen çevrimiçi bir etkinlikti, ancak 2022'de organizatörler 5-8 Ocak'ta yapılması planlanan konferans sırasında şahsen katılım sağlayacak.

-

3 Yeni Fortnite Oyunu Geliyor

2017 yılında piyasaya çıkan ve o günden bu yana sürekli gelişerek milyonlarca oyuncuya ulaşan Fortnite...

Geçtiğimiz yıl dünyayı kasıp kavuran salgın, birçok olayı durdurdu ve şirketleri, ürünleri tüketicilere tanıtmanın yeni yollarını düşünmeye itti.

Genellikle Las Vegas’ta gerçekleşen CES, bu yıl tamamen çevrimiçi bir etkinlikti, ancak 2022’de organizatörler 5-8 Ocak’ta yapılması planlanan konferans sırasında şahsen katılım sağlayacak.

Bir basın açıklamasına göre, CTA’nın (Tüketici Teknolojileri Derneği) CEO’su Gary Shapiro, CES’in “40 yılı aşkın evine”, yani Las Vegas’a döneceği için “heyecanlı” olduğunu belirtti.

CES (Tüketici Elektroniği Fuarı) için 2022’de ziyaretçilere izin verme planları her zaman masadaydı ve mevcut aşılama eğilimi ile oldukça makul görünüyor.

CES 2022, teknoloji dünyasındaki ilk büyük yüz yüze etkinlik olmayabilir. Nitekim Barselona’daki MWC 2021, Şangay’ın baskısıyla değiştirildi ve Haziran ayında yüz yüze gerçekleşecek.

GSMA şahsen katılım hakkında hiçbir şey söylemedi ancak Avrupa, COVID sayılarını negatif tutarsa yazın Barselona’yı ziyaret edebiliriz.

Frostpunk 2 Oyun İçi Videosu Geldi

Hayatta kalma, şehir kurma ve kaynak yönetimi türlerindeki Frostpunk’un ilk oyunu 2018 yılında yayımlanmış ve kısa sürede büyük beğeni...
Ayşen Sıla
Ayşen Sıla
Yeni dünyaya olan merakımla birlikte pekişen yazım alanında da kendimi geliştirmeye çalışıyorum. Tam şu anda kendi kitabımı kaleme alırken, dünyamızı kuşatan ve hayatımızın bir parçası haline gelen teknolojiye dair her şeyi ilgiyle takip ediyorum.
KaynakCes Tech