Ana SayfaTeknoloji HaberleriÇevreye Duyarlı 3D Yazıcı

Çevreye Duyarlı 3D Yazıcı

-

Asus VG279Q Teknik Özellikleri!

Günümüzde oyun dünyası oldukça kendini geliştiren bir sektör olarak karşımıza çıkmakta. Özellikle profesyonel oyuncular ekipmanları...

Coca-Cola ile Geri dönüşüm özellikli 3D Yazısı projesi

Coca-Cola markasını daha çok gazlı içeceklerde gördüğümüzü ve gıda sektöründe aktif olduğunu biliyor olsak da yeni bir projesiyle çok farklı bir alana adım attığı açık. Ekocycle Cube adıyla geliştirdiği proje oldukça etkileyici ve duyarlı!

Ekocycle Cube nedir?

Ekocycle Cube, 3D teknolojisine sahip bir yazıcıdır. Diğer yazıcılara nazaran daha farklı bir biçimde çalışmakta ve çevreye duyarlılığı ile insanları şaşırtmakta!

Bu yazıcı rPET adı altında bir mürekkep teknolojisi kullanmaktadır. İşte ilginç tarafı da 1 rPET Kartuşu 3 PET şişe tarafından üretilmektedir. Plastiğin çevreye verdiği zararları geri dönüşümlü biçimde kullanarak en aza indirgeyen Ekocycle Cube 3D yazıcı; Kırmızı, beyaz, siyah ve doğal renkte üretimler yapabiliyor.

Sağlamlık konusunda da oldukça etkileyici bir performansa sahip olan Ekocycle Cube satış fiyatı olarak 1200$ olarak satışa sunulacak ve çevreye duyarlılığı ile öne çıkan bir ürün olarak karşımıza çıkıyor.

-- Reklam --

Dell XPS 13 9315 Bilgisayar Satışa Çıktı!

Dell, Hindistan'da yeni bir 2'si 1 arada dizüstü bilgisayarı piyasaya sürdü. XPS 13 9315 olarak adlandırılıyor. Cihaz, amiral gemisi...

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Haber bültenimize abone ol

En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.