Ana SayfaTeknoloji HaberleriÇilek Kokusu 8. Bölüm Olay Sahne

Çilek Kokusu 8. Bölüm Olay Sahne

-

Çilek Kokusu Star tv ekranlarının yeni aşk dizisi yaz aylarında ekranları süslemeye devam ederken büyük bir ilgi görmeye’de devam ediyor. Yayın saatinde elde ettiği reyting başarısı ile de dikkatleri üzerine çeken yapımda sevimli başrol oyuncusu büyük bir kargaşa içerisinde kalmıştı.

Sürekli problemlerle karşılaşan güzel oyuncu Aslı geçtiğimiz bölümlerde Burak ile mücadele ederek istemediği oyunların içerisinde yer almak zorunda kalmıştı tam onlardan kurtuldum derken başına yeni bir sorun daha eklendi evlerinden çıkartılan Aslı annesinin aşçılık yaptığı eve taşınmak zorunda kaldı ancak bu ev hiç beklemedi kişi Burak’ın evi olunca işler daha karmaşık hale gelmişti.

Geçtiğimiz haftaki bölümde Aslıya duyula ilginin artması ile Volkan ve Burak arasında bir gerginlik yaşanmıştı. Yeni bölümünde ise bu gerginlik kıskançlığa dönüşeceğe benziyor. Volkan’ın Aslıya karşı olan korumacı tavırları, Burak’ın Aslıya ilgi duymaya başlaması işleri kızıştıracak gibi duruyor.

Aslının da bu durumda kafası karışacak gibi duruyor çünkü pastanede çalışırken hoşlandığı çocuk Volkan ile bir etkileşim içine girebilecekken bir tarafta Burak dikkatini çekmek isteyecek Aslı kalbi ile mi yoksa düşünleriyle mi tercih yapacak ?

Çilek Kokusu 8. Bölüm Fragmanı yayınlandığında ise olay bir görüntü ortaya çıktı. Partiden dönen Aslı’yı Volkan bırakıp aralarında bir elektrik olunca Burak kıskana gizlice takibe aldı. Eve döndüğünde ise ondan hesap sormak istedi aceba Aslı’nın cevabı ne olacak ?

Teknolojik ürünleri incelediğimiz kanalımıza abone olarak bizlere destek olabilirsiniz

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Please enter your name here