Ana SayfaTeknoloji HaberleriÇinli Kızlar, Bacaklarının Güzelliğini iPhone ile Kanıtlıyorlar

Çinli Kızlar, Bacaklarının Güzelliğini iPhone ile Kanıtlıyorlar

-

Akıllı telefon üreticilerinin incelikle ilgili son zamanlarda “obsesyon” derecesine varan tasarımları mevcut. İnsanlar bunun hep daha sofistike, hem daha güzel bir görüntü oluşturduğunu düşünüyor. Üreticilerin bu tavrı, kullanıcıları da harekete geçirdi ve Çin’de “iPhone 6 dizleri” modası oluştu.

iPhone 6 – Skinny Legs Edition-4

Bu aslında diğer “vücut takıntılı” kızların kendilerini fotoğraflamasına benzemiyor çünkü Çinli kızlar, dizlerini iPhone telefonlarla örtüyorlar ve bacaklarının ince olduğunu bu şekilde kanıtlıyorlar!

iPhone 6 – Skinny Legs Edition-2

Her ne kadar size garip gelse de, bu durum çoktan Çin’de moda oldu ve Twitter klonu olarak bilinen, akıllı telefonların da ilk sızıntılarının gerçekleştiği Weibo sitesinde viral hâline geldi.

iPhone 6 – Skinny Legs Edition-3

Maalesef, şu anda tam koşullar hakkında net bilgimiz bulunmuyor! Hatta sadece Türkiye’deki değil, Avrupa ve Amerika’daki kızlar da iPhone telefonlarla bacaklarını nasıl göstereceklerini açık olarak bilmiyorlar. Yani sorulan sorular var; iPhone 6 mı, yoksa iPhone 6 Plus mı kullanılacak? Hangisi daha isabetli olur? Bakalım Çinlilerin bu akımı nereye kadar devam edecek.

Teknolojik ürünleri incelediğimiz kanalımıza abone olarak bizlere destek olabilirsiniz

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Please enter your name here