Çinliler Galaxy Note 4 modelini duyurdu

Çin denince akla ilk Çin malı cihazlar oluyor, genellikle Çin ülkesinde üretilen ve dış ülkelere ihracatı dahi yapılan Çin malı cihazlar Türkiye’de oldukça fazla ilgi görüyor.

Bu ilgiden memnun olan Çinliler de bugün itibariyle Samsung tarafından tanıtılacak olan Galaxy Note 4 modeli daha tanıtılmadan Çin malı versiyonunu ürettiler.

Çin malı denince akla ilk olarak gelen Çin genelde Apple cihazlara ilgi gösterse de Samsung tarafından üretilecek olan cihazlarda bir baya bir ilgi çekiyor, bugün tanıtımı Çin de gerçekleşen GooPhone N4 modeli özellikleriyle beraber dikkatleri dağıtıyor.

Alınmaması gerekli.

Çinliler tarafından üretilen bu tür yeni cihazların asla alınmaması gerekli diyebiliriz, orjinal Samsung Galaxy Note 4 modeline göre oldukça geride olan ve 500 metre ileriden rahatlıkla Çin malı olduğu anlaşılan bu tür cihazlar hem sizin sağlığınız hem cinsel sağlığınızı derinden etkiliyor.

5.7-inç büyüklüğünde Full HD çözünürlüklü ekran, 13MP arka kamera, 5MP ön kamera ve 3.200mAh kapasiteli batarya, 1.7GHz  çalışan sekiz çekirdekli Mediatek MT6592 işlemci ve 2GB RAM gibi özelliklere sahip olan N4 modeli Çin de 200 Amerikan Doları ile satışa sunulacak, cihazın tasarımı ise maalesef berbat durumda denebilir.

N4

N4

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0