Ana SayfaTeknoloji HaberleriComputex 2014 Teknoloji Fuarı

Computex 2014 Teknoloji Fuarı

-

OnePlus, iki yeni PC monitörünü duyurdu

OnePlus, 12 Aralık'ta Hindistan'da iki yeni oyun monitörünü piyasaya süreceğini duyurdu.İki modelden biri, 27 inçlik...

Hergün herşeyin akıllısı ve herşeyin daha iyisinin çıktığı yaşamımızda yapımı devam eden onlarca markanın yüzlerce ürünü var. Her marka ürettiği ürünün tüm özelliklerini sır gibi saklamaya devam ediyor nitekim bazı markalar ürünlerinin çıkmasına çok az bir süre kalsa bile ürün özelliklerini kamuoyu ile paylaşmaktan hala çekinir haldeler.

Birçok ürünün özelliklerini hem bizler hemde teknoloji meraklısı kullanıcılarımız internete düşen görüntü video veya yazılardan öğreniyoruz ancak en doğru bilgileri konferanslardan veya fuarlar’dan aldığımız aşikar.

asus logosu2 Haziran günü başlayacak olan ve dünyanın en büyük teknoloji fuarlarından biri olarka isimlendirilen Computex 2014 fuar’ında onlarca markadan yüzlerce birbirinden akıllı ve birbirinden şık teknolojik ürünler boy gösterecek. Fuar’ımızda yüzlerce ürünü inceleme fırsatlarımız olacak ancak herkesin daha çok merak ettiği bir marka vardır ve tabi bizimde vardır. ASUS firmasını bilirsiniz geliştirdiğini telefonlar,tabletler,laptoplar ve masaüstü bilgisayarlar var ancak yaptığı açıklamada Asus firması Computex 2014 teknoloji fuarında ”bir sonraki muhteşem şeyi” diye adlandırdığı bir ürünü tanıtacak işte bu ürünün ne olduğu herkes tarafından merak ediliyor durumda.

Asus’ta başta olmak üzere onlarca firmanın yüzlerce ürününü göreceğiz her nekadar birbirinden iddaalı firmalar olsada tüm ürünlerin özelliklerini görmek fiyatlarını incelemek hem bizler için hemde teknoloji meraklıları için büyük bir zevk olacaktır.

-- Reklam --

Netflix mobil uygulamasına yedi yeni oyun geliyor

Netflix, Android ve iOS için mobil uygulamasında oyun portföyünü istikrarlı bir şekilde genişletiyor ve kataloğa yedi yeni ekleme var....

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz