Ana SayfaTeknoloji HaberleriCortana için Çin'ce dil desteği yakında gelebilir

Cortana için Çin’ce dil desteği yakında gelebilir

-

Google Deprem Bölgesi Güvenli Bölge Haritaları Belli Oldu!

Bu gece ülkemizde yaşanan ve birçok ilde can ve mal kaybına uğratan depremi yaşadık ilk...

Geçtiğimiz günlerde maç sonucunu tahmin etmesi ile beraber teknoloji dünyasına bomba gibi düşen sesli asistan Cortana hakkında bugün yeni iddialar geldi.

Windows Phone 8.1 işletim sisteminin nimetlerinden bir tanesi olarak görülen sesli asistan Cortana hakkında yayınlanan bu yeni video sesli asistan Cortana’nın Çin’ce dil desteğine kavuşacağını kullanıcılara bildiriyor.

Microsoft tarafından söz verilmişti.

Microsoft tarafından 15 yeni dil desteği için söz verilen ve bu dil desteklerinin arasında Çin’Ce dil desteğinin de bulunduğu Cortana hakkında yayınlanan bu yeni video ile beraber sesli asistan Cortana’nın ilk olarak Çin’ce dil desteğine kavuşacağı kesin diyebiliriz.

Bakalım Microsoft tarafından geliştirilen Cortana yakın zaman içerisinde 15 dil desteğine kavuşacak mı? Sizler bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Bizlere yorum olarak bildirebilirsiniz.

-- Reklam --

Xiaomi Poco X5 Pro ve Poco X5 tanıtıldı – Fiyatı ve Özellikleri

Poco X serisi genellikle iyi bir ekran (yüksek yenileme hızına sahip), büyük, hızlı şarj olan bir batarya ve fiyat...
Selin Polat
Selin Polathttps://www.cepkolik.com
Boğaziçi Üniversitesi'ni bitirdikten sonra kendimi teknolojiye verdim ve her türlü teknolojik ürünler ile ilgilendim. 1 Nisan itibari ile de Cepkolik.com ekibinde yer aldım. Ekibimizle birlikte teknoloji ile ilgili en güncel haberleri ve incelemeleri sizlere tüm detayları ile birlikte ulaştırmayı hedefliyoruz

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz