Ana SayfaIOS HaberleriCortana ve Siri kapıştı

Cortana ve Siri kapıştı

-

Sony ve Honda, kullanıcılarını filmlerle ve PS5 ile cezbedecek

Sony ve Honda, Sony'nin Vision-S 02 prototipini CES 2022'de tanıtmasının ve halktan çok sıcak bir...

Windows Phone 8.1 işletim sistemi ile beraber kullanıcıların karşısına çıkan sesli asistan Cortana ile ilgili bugün yeni bir video yayınlandı. Sürekli olarak Türkçe dil desteğinin getirilmesi istenen ancak bu konuda Microsoft tarafından herhangi bir açıklama yapılmayan sesli asistan Cortana bugün Apple tarafından geliştirilmiş olan Apple Siri ile beraber kapıştı.

Cortana ezdi.

Microosoft tarafından Apple iPhone 5s cihazı ve Nokia Lumia 635 cihazı kullanılan videoda hatrı sayılır bir fiyatı olmasına rağmen Apple iPhone 5s ezildi diyebiliriz, çekilen video üzerinden Cortana konulan sesi saniyesinde algılarken 30 saniye boyunca Apple Siri hiçbir konuşmaya cevap veremedi.

Cortana ise konuşmalara saniyesinde cevap vererek videonun galibi oldu, sesli asistan denince bundan sonra ilk olarak akla gelmesi beklenen Cortana 2 haftada bir bulut üzerinden güncelleniyor, son olarak sesli asistan Cortana Türkiye üzerinde kullanılamıyor.

http://www.youtube.com/watch?v=w0pjD4qpIpg

-- Reklam --

OnePlus 11’in renk seçenekleri belli oldu

Birkaç ay önce sızdırılan OnePlus 11'in (eski adıyla 11 Pro) render görüntüleri, akıllı telefonun tasarımını ortaya çıkardı. Görüntüler, akıllı...

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz