Criminal Case iOS Oyunu

İlk olarak Facebook üzerinden yayınlanan ve yayınlandığı günden itibaren, Facebook’un en çok oynanan oyunlarından biri haline gelen Criminal Case, iOS platformunda da yerini alıyor. iPhone, iPad gibi cihazlarınızdan rahatlıkla oynayabileceğiniz Criminal Case, ücretsiz olmasıyla da bizleri kendine çekmeyi başarıyor.

Aslında uzun yıllardan beri hayatımızda yer alan, resim üzerinde obje bulma oyun kurgusu, Criminal Case’in ana konusu. Fakat, yapımcılar bu olayı biraz daha derinleştirmişler. Criminal Case, onlarca resim ve yüzlerce objeyi size sunuyor. Ayrıca, kendi arkadaşlarınızdan yardım almanızı, onlar ile rekabet halinde olmanızı da sağlıyor.

screen322x572 (1)

Kimi zaman bir banyodaki objeleri bulmaya çalışacaksınız, kimi zaman evin bahçesindeki objelere yoğunlaşacaksınız. Bölümlerin arasında küçük yap bozlar ile de karşılaşabilirsiniz. Bunları, hızlı bir şekilde tamamlamaya çalışacaksınız.

Oyundaki puan sistemi, hız üzerinden çalışmaktadır. Objeleri ne kadar hızlı tamamlar ve görevi yerine getirirseniz, o kadar yüksek puanın sahibi olursunuz.

screen322x572

Criminal Case iOS oyunu ücretsiz olmasına rağmen ücretli olarak kullanabileceğiniz ekstra durumlara da sahip. Oyun hakkı kazanmanızı sağlayan Burger gibi itemler ücretli olarak oyunda satılmaktadır. Fakat, hiçbir ücret ödemeden de rahatlıkla oyunda etkin olabilirsiniz.

84 megabaytlık bir boyuta ve Türkçe dil seçeneğine sahip olan bu iOS oyununu, App Store üzerinden cihazınıza yükleyin ve keyifle oynamaya başlayın. İyi oyunlar dileriz.

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0