Ana SayfaTeknoloji HaberleriCüzdanımıza sığabilen Powerbank

Cüzdanımıza sığabilen Powerbank

-

Hayatımıza her geçen gün daha çok giren mobil aygıtların sundukları batarya performansları ortada. Çoğu artık bir günü bile göremeyen cihazlar için harici güç çözümlerine talep gün geçtikçe artıyor. Bu çözümlerin elbette taşınabilir olması büyük önem taşıyor. 

Cüzdanımızda dahi taşıyabileceğiz Tunçmatik Energy Card Powerbank ailesinin yeni üyesi  olan “1400” tanıtıldı.

Enerji çözümleri markası Tunçmatik, akıllı telefonlar ve tabletler için ürettiği acil şarj çözümü “Energy Card 1400” Powerbank’i kullanıcılara sundu.

Dışarı çıkarken yanımıza almadan dışarıya adım atmadığımız akıllı cihazlarımız kullanımlarına göre gün içerisinde sıklıkla şarj etmek zorunda kalıyoruz. Her köşede bir priz bulamayacağımız için taşınabilir şarj çözümleri bu alanda çözüm olma umudu taşıyor. Yanımızda taşıdığımız cihazların ağırlıkları ortada. Birde bunun yanında yanımızda taşıdığımız güç bankasının ağırlığı düşünüldüğünde bu ağırlığın azımsanamayacak kadar çok olduğu anlaşılıyor. Bu da güç bankalarının daha makul taşınabilirlikte ve daha yüksek güç kapasitelerinde olmasına itiyor. Tunçmatik, kullanıcıların yaşadıkları zor durumlardan yola çıkarak her an, düşük ağırlığı sayesinde cepte, çantada ve hatta cüzdanda bile rahatlıkla taşınabilir incelikte ve kompakt boyuttaki yeni Energy Card Ailesi üyesi “1400”ü kullanıcıların beğenisine sunuyor. 1400, bir önceki nesil kardeşlerine göre daha fazla enerji kapasitesi sunuyor.

Tunçmatik Energy Card 1400, gücünü uzun ömürlü lityum-ion bataryasından alıyor. Kolaylıkla taşınabilir inceliğiyle şarj olurken dahi her an iletişimde kalmanızı sağlıyor. 1A şarj çıkışı kapasitesiyle akıllı telefonları entegre micro USB soketiyle harici bir kabloya ihtiyaç duymadan elektrik şebekesine bağlamadan olarak şarj ediyor. Cihaz, esnek micro USB soketi ve ergonomik yapısı sayesinde şarj sırasında sağladığı rahat kullanımıyla da dikkat çekiyor. Aşırı yük-kısa devre ve yüksek ısı koruma gibi pek çok güvenlik önemleri ile kendisini ve şarj edilen tüm cihazları güven altına alan Energy Card 1400’de, ışıklı açma-kapatma düğmesi ve pil kapasitesini gösteren 4 adet LED bulunuyor. Her bir LED %25’lik bir kapasite sağlıyor.

Cihazın şu an an için piyasaya bulunan micro usb girişini destekleyen cihazlara yönelik olduğunu söyleyelim. Yani bir iPhone sahibi ya da başka bir cihaz sahibi iseniz bu cihaz size uygun bir çözüm olmadığını belirtelim.

Teknolojik ürünleri incelediğimiz kanalımıza abone olarak bizlere destek olabilirsiniz

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Please enter your name here