Dev Firmaya Dev Kampanya Yakışır

Son zamanlarda iyiden iyiye kendisini hissettiren teknoloji dünyasının gelişmeleri, her geçen gün artış göstermektedir. Bu konuda hemen her gün bir yenilik meydana gelmekte ve bilim ile teknoloji dünyasında, insanların beğenisine ve alıcıya çıkmakta. Konu itibari ile ilgili düşünecek olursak bu konuda yapılan kampanyaların nedeni, firmaların içinde bulundukları, kendi aralarında olan yarıştır.
Bunun en büyük nedenlerinden birisi de insanların bu doğrultu da göstermiş oldukları sınırsız iştahtır. Dolayısıyla firmalar da bu insanlara yönelik çalışıyor denebilir aslında. Çünkü firmaların içinde bulundukları rekabet nedeni ile hemen her gün rakiplerini alt edecek bir yeni teknolojik ürün üretilmekle beraber, tasarlanıp geliştirilmektedir, Teknoloji dünyasının gelişmeleri en çok da smart tv ve akıllı cihazlar üzerinde yoğunlaşmış bir haldedir. Dolayısıyla firmalar da bu alanda oldukça fazla mesai ile çalışıp, yürütülen çalışmalara da ara vermeksizin devam etmektedirler.

Kampanya Dahilinde Bulunan Cihazlar

Konu itibari ile bir teknoloji devi olan Samsung firması da kampanya üstüne kampanya yapmaktadır. En son kampanyası ile de bütün insanların dikkatini çekmiş bulunmaktadır. Bunun nedeni ise kampanyanın, teknoloji firmalarının en çok yoğunlaştığı alanda olmasıdır. Söz konusu kampanya dahilin de bulunan ve büyük ekranlı smart tv alan her insana, son model bir akıllı telefon hediye edilmektedir.

images
Bu konuda kampanya dahilinde bulunan televizyon ve hediyeleri şu şekildedir; 65HU8500 ve 65HU7500 model televizyon alanlara Samsung Galaxy s5, 65H8000 ve 60H7000 model televizyon alanlara Samsung Galaxy Note3 Neo telefon hediyedir.

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0