Dönen çerçeveli Samsung Galaxy Watch 6 Classic geliyor

Samsung, bu yılın sonlarında gerçekleşmesi beklenen Galaxy Watch 6 akıllı saat serisinin lansmanı için hazırlanıyor. Son zamanlarda ortaya çıkan sızıntılar, merakla beklenen Galaxy Watch 6 Classic modelinin tasarımına bir göz atmamızı sağladı. Yeni çıkan 3D görseller, akıllı saatin temel tasarım öğelerini ortaya koyuyor.

Sızdırılan görüntüler, Galaxy Watch 6 Classic’i zarif siyah renk seçeneğiyle gösteriyor. Cihaz, dayanıklı bir metal kasaya ve manyetik tokalı rahat bir silikon bilekliğe sahip. Özellikle, popüler Galaxy Watch 4 Classic’i anımsatan, dönen kalın bir çerçeveyle çevrili 1,47 inç dairesel Super AMOLED ekrana sahip.

Kasanın sağ tarafında, Galaxy Watch 6 Classic’in iki düğmesi bulunurken, sol tarafı temiz ve süslenmemiş durumda. Akıllı saatin arkasında, gelişmiş sağlık izleme özelliklerine odaklanıldığını gösteren bir kalp atış hızı sensörü ve PPG (Fotopletismografi) sensörleri bulunuyor.

Samsung-Galaxy-Watch-6-Classic-1

Sızıntıda spesifik özellikler açıklanmasa da sektör uzmanları Galaxy Watch 6 Classic’in barometre, vücut kompozisyonu analizi, EKG, cayro, GPS, NFC, uyku takibi ve sıcaklık sensörü gibi bir dizi özellik sunacağını tahmin ediyor. Ek olarak raporlar, yeni cihaz için 470×470 piksel ekran çözünürlüğü öneriyor.

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0