Ana SayfaTeknoloji HaberleriDünya Yok Olabilir İddaası Gündemde!

Dünya Yok Olabilir İddaası Gündemde!

-

Yıllardır sürekli göktaşlarının dünyaya çarpacağı ve dünyanın yok olacağı gibi iddaalar ajanslar tarafından haber olarak sunuldu. Ancak şimdiye kadar hiçbiri gerçek olmadı ve yeni bir iddaa daha ortaya atıldı. Habere göre dinozorların neslini tüketen göktaşının dünyaya çarpacağı ve 100 milyon kişinin öleceği söyleniyor.

Uzay bildiğiniz gibi milyarlarca yıldızı, göktaşlarını ve meteorları içinde barındırıyor. Bazen uzaydaki yörüngelerin değişimi ve dönüşler ile birlikte atmosfere giren meteorlar dünyaya çarpabiliyor. Bildiğiniz gibi artık uzay araştırma merkezleri çoğaldı ve oluşabilecek felaketler önceden engellenebiliyor buna şükretmeliyiz çünkü böyle uzay araştırmaları olmasa ve felaketler önceden bilinmese şimdiye kadar yüz binlerce insan ölebilirdi.

The Mirror‘un haberine göre dünyaya bir göktaşı yaklaşıyor ve bu göktaşı dinozorların neslini tüketmişti. Eskiden dünyaya çarpan bu göktaşı okyonusa çarpmış ve yüzlerce metre uzunluğunda dev dalgalar meydana gelerek dinozorlarıda içine alıp pek çok karayı içine hapis etmiş ve yüzlerce bitki türü onlarca hayvan türünü yok etmişti. Şimdi iddaaya göre yine bu göktaşı dünyaya yaklaşıyor ve eğer çarparsa 100 milyon kişinin hayatı tehlikede.

NASA açıklamasıyla bu haberin doğru olmadığını belirtti ancak hala içimizde bir şüphe var. Habere göre göktaşı Porto Riko’ya düşecek ve 90 metreden uzun dev dalgalar ile tsunamiler meydana gelecek. Portekiz, İspanya ve Hollanda haritadan siline bilir. ABD’ninde doğu kısımlarının pek çoğu yok olabilir ve tahmini olarak 100 milyon kişi ölecek

Teknolojik ürünleri incelediğimiz kanalımıza abone olarak bizlere destek olabilirsiniz

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Please enter your name here