Ana SayfaTeknoloji HaberleriDünyadaki Tüm Twitter Aktiviteleri Karşınızda

Dünyadaki Tüm Twitter Aktiviteleri Karşınızda

-

iPhone’da Müzik Çalarken Video Nasıl Kaydedilir?

Bu makalede, herhangi bir uygulamadan müzik çalarken iPhone'da nasıl video kaydedileceği açıklanmaktadır. Nasıl çalıştığını öğrenmek...

Tweetping projesi ile Twitter aktivitelerini görmek ister misiniz?

Sosyal medya, insanların son teknoloji ile kullanımına alıştığı en yaygın alanlardan biri olup, günlük hayatımızın vazgeçilmez bir parçası olmaya devam ediyor. Bu projelerin başında gelen Facebook, Twitter, Youtube ve bunun gibi sosyal medya siteleri, an içerisinde binlerde içeriğin paylaşılmasına ve iletişim ağına olana sunuyor.

1 Dakika da Twitter’da neler oluyor biliyor musunuz?

Dünya haritası üzerinden ülkelerin twitter kullanım oranlarına ve istatistiklerine bakmak ister misiniz? İşte tweetping sitesi üzerinden takip edebilirsiniz.

Site üzerinden kullanım oranı en fazla olan 3-4 bölge ayrılmış bir şekilde dünya haritası üzerinde hizmet verilmekte olup atılan anlık twit’lerin ve sahiplerin istatistiklerini görmeniz mümkün. 1 dakika içerisinde twitter üzerinde olan etkileşimler, harita üzerinde parlaklıklarla belirlenmiş olacak ve sizleri hayrete düşürecek.

-- Reklam --

iPhone’unuzun Kamerasını Mac’iniz İçin Bir Web Kamerası Olarak Kullanma

Mac'inizde macOS 13.0 veya sonraki bir sürümü yüklüyse, yakındaki iPhone'unuzu bilgisayarınızın web kamerası olarak kullanabilirsiniz. Nasıl çalıştığını öğrenmek için...

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz