Ana SayfaİpucuDünyanın en iyi saklanan 2 sırrı

Dünyanın en iyi saklanan 2 sırrı

-

OnePlus, iki yeni PC monitörünü duyurdu

OnePlus, 12 Aralık'ta Hindistan'da iki yeni oyun monitörünü piyasaya süreceğini duyurdu.İki modelden biri, 27 inçlik...

Dünyanın en iyi ve en güvenli olarak saklanan 3 sırrını merak ettiniz mi? Eğer evet diyebiliyorsanız bu haberimizde dünyanın 3 sırrının ne olduğunu öğreneceksiniz.

Sırlar aşırı derece yüksek koruma yöntemleriyle korunuyor.

Bu sırların nasıl saklandıklarını öğrenince şaşıracaksınız, zira bir sır için milyon dolarlardan yüksek silahlı korumalara kadar tutulmuş durumda, dilerseniz dünyanın en büyük 3 sırrını sizlerle beraber paylaşalım.

Coca Cola

Coca Cola içerisinde yıllardır fare olduğu söyleniyor, ancak bunu ortaya atanın kim olduğu bilinmiyor, dünyada sadece 2 kişi tarafından bilinen Coca Cola formülü bu iki kişi bir araya gelmeden gerçekleştirilemiyor, bu 2 kişinin aynı uçağa binmesi bile yasak.

Coca Cola sırrını Atlanta’daki SunTrust Bankasında yılda 48.3 milyon dolar ödeyerek saklıyor.

KFC 11 Şifalı Ot

KFC tarafından üretilen ve şifalı ot olduğu söylenen ancak sürekli sır olarak saklanan KFC tavuklarının sırları KFC ana binasında 2 metre kalınlığında 7/24 kamera sistemi ile kayıt altına alınan ve 7/24 silahlı özel korumalar ile beraber saklanıyor.

İnsanlar bu sırların neden bu kadar yüksek güçler ile korunduğunu merak ediyor, ancak bir yandan bu kadar üretim şubesi varken bu sosların nasıl üretildiğinin nasıl bilinmediği halde üretiminin gerçekleştirilmesi oluyor.

Maalesef günümüzde bu tür sırların yüksek maddi güçler ile korunduğunu duyunca aç olan insanlar için harcanmamasının nasıl bir mantık olduğunu tüm insanlar merak ediyor.

 

-- Reklam --

Netflix mobil uygulamasına yedi yeni oyun geliyor

Netflix, Android ve iOS için mobil uygulamasında oyun portföyünü istikrarlı bir şekilde genişletiyor ve kataloğa yedi yeni ekleme var....

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz