Ana SayfaTeknoloji HaberleriDüşüşe geçen Samsung'dan yeni kapaklı telefon hamlesi

Düşüşe geçen Samsung’dan yeni kapaklı telefon hamlesi

-

Koreli teknoloji devi Samsung geçtiğimiz yıl raporlarına göre satış oranlarında büyük bir değer kaybettiğinin ortaya çıkmasıyla hisse senetlerinde dalgalanma yaşamıştı Samsung Note 5 satışa sunan firmanın yeni hamlesi ise kapaklı telefonlar oldu.

Geçtiğimiz yılın temmuz ve ağustos satışlarına gre bu yıl %2.39 değer kaybeden firma yeni hamleleri ile bu oranı yukarı çekmek için üst üste haleler yapmaya devam ediyor. Rakipleri arasında tek düşüş yaşayan firma olarak dikkat çeken teknoloji devi bu alanda yeni yatırım ve modeller ile insanların ilgisini çekmek için çalışıyor.

Note 5 ve edge+ pazarda, satış tarihleri kesinleşmemiş modellerini erken bir tarihe çekerek tanıtımlarını yapıp Ağustos ayının sonlarına doğru pazara sunmaya hazırlanan firma bu hamlesinin yeterli olmayacağını düşünmüş olmalı ve yeni kapaklı telefon modeli ile gündeme gelmek istiyor.

Uzun zamandır kullanımda olmayan kapaklı telefon modelleri tarihe karıştı derken yeni bir atak yapan firma ile tekrar kullanıma sunulur mu sorusunu akıllara getirdi.

Yeni modelinde ise tuş takımlarıda yer alacak ancak tüm özellikler yine dokunmatik olarak piyasalara sunulacağa benziyor. tuş takımlarının yanı sıra ekranıda dokunmatik özelliğe sahip olacak ayrıca arka yüzeyinde gelişmş bir ekran daha yer alarak bildirim, saat, takvim gibi özellikleri kullanabileceksiniz.

En güçlü kapaklı telefon

Uzun zamandır piyasalarda yer almayan bu telefonlar yeni teknoloji ile birleşince ortaya en güçlü model çıkmasını sağladı işletim sistemi olarak Android 5.1.1 ve 2 GB RAM yer alacak yaklaşık olarak satış bedeli 1.000 dolar civarında olan telefon nostalji sevenlerin ilgisini çekecek gibi duruyor.

Teknolojik ürünleri incelediğimiz kanalımıza abone olarak bizlere destek olabilirsiniz

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Please enter your name here