Ana SayfaTeknoloji HaberleriDüz Duvara Tırmanmak İstermisiniz?

Düz Duvara Tırmanmak İstermisiniz?

-

OnePlus, iki yeni PC monitörünü duyurdu

OnePlus, 12 Aralık'ta Hindistan'da iki yeni oyun monitörünü piyasaya süreceğini duyurdu.İki modelden biri, 27 inçlik...

Yıllardır hem televizyonda hemde sinema salonlarında izlenme rekorları kıran örümcek adam filmini hepimiz biliriz örümcek adam gibi düz duvarlara tırmanmak tavanlarda tepe taklak durmayı hepimiz az çok istemişizdir işte bu isteğiniz artık gerçeğe dönüyor.

Her gün teknoloji alanında yep yeni özelliklere sahip yeni donanımlar piyasaya çıkıyor ancak bu son çıkan ürün gerçekten milyonlarca insana göre sadece bir hayal ürünü yani gerçek olamaz yorumunda bir donanım ancak DARPA’nın ürettiği bu ürünü incelemek isterimisiniz?

düz duvara tırmanmakDARPA yani açılımı ile “The Defense Advanced Research Projects Agency” firması yıllardır yaptığı fantastik teknolojik ürünleri ile tanınmış bir firmadır ancak bu yıl çıkartacağı ürün öyle bir ürünki bundan önceki yıllarda yaptığı tüm ürünleri sollayacak hatta bir çok firmanın sahip olduğu satış rekorlarını kendi lehine geçirebilecek türde bir teknolojik ürün getiriyor. Düz cama tırmanma diye tabir ettikleri ve adına ise ”Z-MAN” dedikleri ürünü geliştiriyorlar. Bu yeni yapılan teknoloji ile düz duvar ve camlara tırmanacağız yapımında emeği geçen bilim adamları ise bu teknolojik ürünü yaparken örümcekleri ve kertenkelelerden esinlenerek yaptıklarını açıkladılar. Ancak bildiğiniz gibi bu teknoloji hayata geçerse ve gerçekten başarılı olursa önce çıktığı ülkede daha sonrasında tüm dünyada büyük yankı yapıp satış rekorları kıracağı kesin gibi duruyor.

-- Reklam --

Netflix mobil uygulamasına yedi yeni oyun geliyor

Netflix, Android ve iOS için mobil uygulamasında oyun portföyünü istikrarlı bir şekilde genişletiyor ve kataloğa yedi yeni ekleme var....

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz