EA Sports FIFA 16 İlk Videosu Yayınlandı

EA Sports FIFA 16 ilk videosu birçok oyuncu tarafından merakla beklenmekteydi ve EA Sports tarafından yayınlandığında herkesi şaşırtmayı başardı. FIFA 16’yla ilgili yayınlanacak olan teaser’da futbolun önemli isimlerinin yer alacağı beklentisi boşa çıktı.

EA Sports FIFA 16 ilk videosunda 12 ülkeden kadın futbol takımlarına yer vererek adeta bir mesaj vermeye çalışmış. Başta Almanya olmak üzere, ABD, Fransa, İngiltere, Çin, İtalya, Meksika, Kanada, İspanya, Brezilya gibi ülkelerin kadın futbol takımlarının yer aldığı teaser’da adeta kadınlar ‘bizde varız’ demişler gibi.

Bu durum aynı zamanda futbolun sadece erkeklerin ilgi gösterdiği bir spor dalı olmaktan çıkıp kadınlar için de önemli olmaya başladığını gösteriyor denilebilir. Her ne kadar durum böyle olsa da, bu teaser’ın getireceği ticari kazancı da görmezden gelemeyiz çünkü futbola ilgi duyan pek çok kadın, bu oyun serisinden almak isteyecek ve ortaya parasal yönden de büyük bir başarı çıkacak. Ayrıca, her ne şekilde olursa olsun, EA Sports FİFA 16 ilk videosu yayınlandığı andan itibaren oldukça ilgi çekmeyi de başardı denilebilir.

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0