Ekran ve Şebeke Windows Phone için güncellendi

Windows Phone 8.1 işletim sisteminin yavaş yavaş kullanıcılara ulaşmasından sonra harekete geçen Microsoft Lumia cihazların sistem uygulamalarını teker teker güncelliyor.

Sistem uygulamaları güncellendi.

Kullanıcıları adeta yeni işletim sistemine geçirerek eşşekten inip ata bindiren Microsoft Windows Phone 8.1 işletim sistemi ile beraber adeta eksiksiz bir işletim sistemi yaratmış durumda, her ne kadar diğer işletim sistemlerine göre oldukça geride olsa da kendi içerisinde Windows Phone 8.1 ile beraber büyük adım atan işletim sistemi Windows Phone için bugün ekran ve şebeke uygulamaları güncellendi.

Geçtiğimiz günlerde Nokia Lumia 930 üzerinde çıkan syah renk sorununa manual renk ayarlarıyla çözüm bulan Microsoft bu ayarı tüm kullanıcılar için yayınladı, bugün yaptığı ekran güncellemesiyle manual renk ayarını kullanıcılara ulaştıran Microsoft bu ayar ile beraber ekran ayarlarının tamamen manual kontrolünü kullanıcıya vermiş oluyor.

Şebeke uygulamasında ise herhangi bir yenilik bulunmuyor, sizlerde güncellemeyi yüklemek isterseniz telefonunuzdan mağaza uygulamasına girerek güncellemeleri denetle butonuna basmalısınız.

 

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0