Elveda Spotify, Merhaba Beats

Gelişen ve geliştirilen teknoloji dünyasında uzun zamandır gündemde olan Spotfy ve Beats konusuna nihayetinde bir açıklık getirildi. Bu konuda Apple şirketinin müzik uygulaması olan Spotify bitirilip, yerine farklı platformlarda hizmet verecek olan Beats getirilecek haberleri doğrulandı.

Dolayısıyla altını çizerek belirtebiliriz ki, Apple şirketi artık Spotify uygulamasını terk ederek, yerine daha farklı platformlarda da hizmet verebilen Beats uygulamasını geliştirecek. Bu konuda geliştirilecek olan uygulama ile tek bir yerden tüm müzik kataloglarına erişilebilecek ve bunun yanı sıra, yenilene iTunes arama motorunun müzik kataloglarını da tarayabilecek.

Çevrim Dışı da Kullanılabilecek

Kullanıcılar istedikleri müziği bulut sistemine yedekleyebilmekle beraber aynı zamanda da çevrim dışı olarak her yerden yedeklenen müzikleri de dinleyebilecekler. Eskisine nazaran daha şimdiden oldukça büyük ilgi toplayan uygulama, tasarım aşaması biter bitmez android ve ios tabanlı işletim sistemleri için store marketle verilecek ve kullanıcılar istedikleri takdirde indirebilecekler. Bu uygulamanın en büyük özelliklerinden bir tanesi de Apple şirketinin ilk android platformu tabanlı uygulaması olması.

Apple Beats Music uygulamaına geçiyor.

Çıkan haberler doğrulandı.

Bu konuda Apple şirketi ilk kez bir android atağı yapmış durumda. Bu konuda alanında uzman yapısı ile karşımıza çıkan Apple şirketinin yetkili kişileri Apple’ın yeni uygulaması olan ve ilk kez android tabanlı uygulaması olan Beats Music isimli müzik uygulamasını, Haziran ayında gerçekleştirilecek olan WWDC isimli bir etkinlik de kullanıcılarına tanıtacak.

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0