Ana SayfaİncelemeEn hafif ve en ince tabletler

En hafif ve en ince tabletler

-

2022’deki en iyi Samsung kulaklıklar

Hareket halindeyken ses söz konusu olduğunda, kulaklıklar en iyi arkadaşlarınızdır. Çok sayıda marka var, ancak Samsung en dengeli olanlardan...

Dünyanın en hafif ve en ince tabletleri

Dünya üzerindeki trendler değişiyor ve teknoloji hergün biraz daha gelişiyor. Teknoloji geliştikçe de ürünler daha kullanışlı bir yapıya sahip oluyor. Hem kullanıcıların performans olarak hem de boyut olarak gönlünü fethetmeye çalışıyor. Sadece çok iyi performans sunan bir tableti ise kullanıcıların geneli satın almayı uygun görmüyor.

Artık tablet bilgisayar kullanıcılarının genelinin en büyük kriteri hem ne kadar hafif oldukları hem de bunun yanı sıra ne kadar ince oldukları. İşte bu önemli kriteri göz önüne alarak bizler de 2014 yılına kadar çıkmış olan tablet bilgisayarlar arasından en ince ve en hafif olanlarının bir tablosunu yaptık.

Eğer yakın zaman içerisinde siz de bir tablet bilgisayar sahibi olmak istiyor, siz de onlarca insan gibi hem en ince hem de en hafif olanını tercih etmek istiyorsanız, hazırladığımız tablo hiç şüphesiz size rehber olacaktır.

Kalınlık (inches) Ağırlık (pounds) Ekran boyutu (inches)
Samsung Galaxy Tab S 8.4 0.26 0.65 8.4-inch
Samsung Galaxy Tab Pro 8.4 0.28 0.73 8.4-inch
iPad Mini with Retina Display 0.29 0.73 7.9-inch
Google Nexus 7 0.34 0.66 7-inch
Amazon Kindle Fire HDX 7 0.35 0.66 7-inch
-- Reklam --
Youtube kanalımıza abone ol! Mi Band 6 ya da Steelseries Rival 3 senin olsun.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz