En İyi Fotoğraf Uygulamaları

Akıllı telefon ve tabletler üzerinden fotoğraf gönderme, alma ve özellikle paylaşma konusunda pek çok işletim sisteminde çalışabilen uygulamalar ön plana çıkıyor. Sizler için en iyi fotoğraf uygulamaların bluetooth üzerinden paylaşma gibi pek çok yan araca da sahip olan bu uygulamalar, bu sayede fotoğraflarınız ile ilgili tüm işlemlerinizi bu uygulamalar aracılığı ile kolaylıkla yapabilirsiniz.

Microsoft Xim

Microsoft Xim

iOS, Android ve Windows Phone üzerinde çalışabilen Microsoft’un bu uygulaması, fotoğraflarınız için uygulama konusunda bir alternatif sunuyor. Üstelik fotoğrafların paylaşımında başka cihazlarla bunu yapabileceğiniz bu uygulama, diğer kullanıcılara mesaj ile bu durumu iletilebiliyor.

FotoSwipe

FotoSwipe

Sadece iOS ve Android için geliştirilen bu uygulamanın en büyük artısı, istediğiniz fotoğrafları sürükle bırak yöntemi ile kolayca paylaşabilmeniz. Bunun yanında fotoğraflarınızı düzenleme, izleme gibi klasik işlevleri de olan FotoSwipe, bu konuda tercih edebileceğiniz uygulamalar arasında.

PocketShare

PocketShare

iOS ve Android için geliştirilen bu uygulama paket mantığı ile çalışarak bulut sistemini kullanıyor. Paketlerin paylaşıldığı tüm cihazlarda eşitleme yapan ve böylelikle geniş bir fotoğraf arşivi oluşturulan bu uygulama özellikle parti vb. gibi durumlar için ortak fotoğraf havuzu yaratmayı sağlıyor.

Shutterfly

Shutterfly

iOS ve Android işletim sistemlerinde çalışan bu uygulama, bulut sistemleri kullanıyor. Fotoğraflarınız ile telefon kılıfı gibi özel tasarımlar yapmanıza da imkan sağlayan bu uygulama üzerinden bu ürünler için sipariş de verebilirsiniz.

Path

 

Path

iOS, Android ve Windows Phone’da çalışan bu uygulama ile 50 arkadaş limiti doğrultusunda fotoğraflarınızı paylaşabilirsiniz. Online sosyal ağı olarak adlandırılan bu site, fotoğraflarınızı yayınlama ve paylaşma konusunda imkan tanıyor.

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0