Ana SayfaİncelemeEn İyi Kilo Verme Uygulamaları

En İyi Kilo Verme Uygulamaları [Android İçin]

Formunuzu korumak için disiplin çok önemlidir. Eğer kilo vermeye karar verdiyseniz, bu fitness uygulamaları size yardımcı olabilir. İşte Android için en iyi kilo verme uygulamaları...

-

Kilo vermek bazıları için zorlayıcı olabilir. Bununla birlikte, insanların yapabileceği en sağlıklı şeylerden biridir. Bilim son yirmi yılda çok ilerledi. İronik olarak, kilo vermenin yöntemleri ise neredeyse hiç değişmedi. Egzersiz yapmak, daha iyi yemek yemek ve kalori alımınızı izlemek hala kilo vermek için en iyi yöntemlerdir. Açıkçası, telefonunuz bunları sizin için yapamaz, ancak bunu yaparken kendinizi takip etmenize yardımcı olacak uygulamalar vardır. İşte Android için en iyi kilo verme uygulamaları!

Not: Yeni uygulamalarla birlikte listemizi güncel tutmaya özen göstereceğiz. Bizi takipte kalın.

Android İçin En İyi Kilo Verme Uygulamaları

Couch to 5K

Couch to 5K, yeni başlayanlar için en iyi kilo verme uygulamalarından biridir. Uygulamanın temel dayanağı, kanepenizde oturmaktan 5K maraton koşmaya hazır hale gelmektir. Bunu, tamamlanması yaklaşık dokuz hafta süren adımlardan oluşur. Ancak, daha fazla zamana ihtiyacınız varsa, uygulama bunun için de ayarlanmıştır. Ayrıca, ulaşmak istediğiniz zindelik düzeyine bağlı olarak sıfırdan 10K’ya, beşten 10K’ya, yarı maraton ve diğer programları içerir. Bir şans vermek isterseniz indirmek ücretsizdir.

Google Fit

Google Fit, diğer kilo verme uygulamalarına kıyasla birçok avantaja sahiptir. Örneğin, çoğu Android cihazında önceden yüklenmiş olarak gelir. Ek olarak, kullanımı tamamen ücretsizdir ve çapraz platformdur. Ayrıca, Android Wear, Xiaomi Mi bant ve Runkeeper, Strava, MyFitnessPal ve diğerleri gibi uygulamalar da dahil olmak üzere bir dizi giyilebilir cihazdan fitness izlemesini sağlayabilirsiniz. Google için hala devam eden bir çalışma olduğundan, önümüzdeki yıllarda çeşitli iyileştirmeler ve yeniden tasarımlar göreceğinden eminiz.

Leap Fitness

Leap Fitness, birkaç uygun fitness uygulaması ve kilo verme uygulamasıyla Google Play’de bir geliştiricidir. Seçenekleriniz arasında bir ev egzersiz uygulaması, karın yağını azaltmak için iki uygulama, özellikle kadın zindeliği için bir uygulama, bir koşu takip uygulaması, bir tahta egzersiz uygulaması, bir adım sayacı uygulaması ve bir içecek suyu hatırlatma uygulaması bulunmaktadır.

Bu uygulamaların her biri farklı şeyler yapar. Çoğu, çeşitli egzersizlerinizi takip ederken, diğerleri, izleme adımları veya su alımınız gibi ikincil şeylere yardımcı olur. İyi haber şu ki, bu uygulamaların çoğunun abonelik yerine tek bir maliyeti var. Bu, onları başka bir abonelik maliyetinden kaçınmak isteyenler için mükemmel kılar. Ancak, aboneliği olan çoğu kilo verme uygulamasından daha basit olduğunu belirtelim.

Map My Fitness

Map My Fitness serisi uygulamalar, kondisyonlarını takip etmek isteyen insanlar için iyi bir iş çıkarır. Bu geliştiricinin dört uygulaması var. Birincisi koşularınızı, ikincisi yürüyüşlerinizi, üçüncüsü bisiklet sürüşlerinizi ve sonuncusu antrenmanlarınızı kaydeder. Fitness ihtiyaçlarınıza bağlı olarak bunlardan herhangi birini kullanabilirsiniz. Dört uygulama, çoğu insanın egzersiz için yaptıklarını kapsamalıdır. Abonelikler yetersiz, ancak nispeten ucuz ve dört uygulamayı da tek bir abonelikle kullanabileceğinize inanıyoruz.

MyFitnessPal

MyFitnessPal, fiziksel aktivitenizi de kaydeden bir kalori sayma uygulamasıdır. Bu şekilde diyetinizi takip edebilir, ne yediğinizi kontrol edebilir ve ardından tüm antrenmanlarınızı tek bir yerde kaydedebilirsiniz. 50’den fazla diğer uygulama ve cihaza bağlanabilir. Ayrıca, bunların nasıl yapılacağına ilişkin öğreticilerle gerçekleştirebileceğiniz 350’den fazla alıştırma içerir. Bu uygulamanın şüphesiz Android’deki en güçlü kilo verme uygulamalarından biri olduğuna inanıyoruz.

Bizi Youtube'ta takip et! Süpriz Hediye Kazan!!

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Please enter your name here