Ana SayfaTeknoloji HaberleriEn Kötü PC Düzenekleri

En Kötü PC Düzenekleri

-

Meizu, Üretim için Wujie Auto Markasıyla Anlaştı

Geely, daha fazla araba satmak için elindeki her kanalı kullanmaya çalışıyor. Şirket, birkaç isim vermek...

Günümüzün teknoloji çağında hala nostalji yapmak isteyen kullanıcılar olduğunu biliyor musunuz? elbetteki biliyorsunuzdur, peki ya hiç bilgisayar yerleşiminin nasıl görüntü kirliliğine yol açacağını düşündünüz mü? sizler için derlediğimiz bu bilgisayar düzenkleri günümüzün en kötü bilgisayar düzenekleri diyebiliriz.

En Kötü PC Düzeneklerine Bir Göz Atalım.

İlk baktığımızda karşımıza kötü düzenekler çıkabilir, ancak düzeneklere aldanmamak lazım zira resimlerde göreceğiz üzere normal bir Windows tarihi bilgisayarın dahi Apple bilgisayara dönüşebildiğini görüyoruz, peki siz hiç Windows bilgisayarınızı kendi kafanızda Apple MAC bilgisayara çevirdiniz mi? eğer cevabınız hayır ise bu görsellerden sonra asla çevirmek istemeyeceksiniz.

Görselleri sizler için tam orjinal görüntüler halinde yayınladık, ancak orjinal halini görebilmeniz için görsellerin üzerine tıklamanız gerekmektedir.

 

-- Reklam --

Sony, Türkiye’de Faaliyetlerini Durdurdu!

Günümüzün en büyük teknoloji markalarından Sony, ülkemizde ki bazı faaliyetlerini sona erdireceğini açıkladı.Bugün teknoloji dünyasına bomba gibi bir haber...
Selin Polat
Selin Polathttps://www.cepkolik.com
Boğaziçi Üniversitesi'ni bitirdikten sonra kendimi teknolojiye verdim ve her türlü teknolojik ürünler ile ilgilendim. 1 Nisan itibari ile de Cepkolik.com ekibinde yer aldım. Ekibimizle birlikte teknoloji ile ilgili en güncel haberleri ve incelemeleri sizlere tüm detayları ile birlikte ulaştırmayı hedefliyoruz

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz