Evan Blass Multiple Skleroz hastalığı için emekliye ayrıldı

Tekn0loji dünyasının en büyük sızıntı kaynağı olan Evleaks gerçek adıyla Evan Blass bugün yeni bir röportaj ile neden emekliye ayrıldığını açıkladı, günümüzde neredeyse tüm akıllı telefonları sızdırmış olan Blass yaptığı sızıntılar ile beraber teknoloji dünyasını heyecanlandıran Evleaks bugün verdiği röportajda çarpıcı açıklamalarda bulundu.

İki senedir sürekli olarak Twitter üzerinden akıllı telefonları sızdıran Evleaks her ne kadar emekliye ayrılmış olsa da sürekli sorulan sorulardan bir tanesi neden emekliye ayrıldı? Sorusuna bugün yaptığı röportaj ile yanıt verdi.

Bu işten az kazanıyorum, Multiple Skleroz hastalığıma para yetmiyor.

Evleaks röportaj sırasında bu işten az kazandığı ve günümüzün tedavisinin olmadığı bir hastalığa sahip olduğunu açıkladı, Multiple Skleroz hastası olduğunu açıklayan Evleaks bu hastalığa bu iş ile para yettiremediğini ve sızıntı gibi yaptığı işlerin az para kazandırdığını açıkladı.

Şirketler kendileri sızdırmamı istiyor.

Evleaks yaptığı açıklamalar sırasında sızıntıların nasıl yapıldığını ve nereden bildiğini açıklamadı ancak yaptığı açıklamalarda bazen şirketlerin cihazları kendisi tarafından sızdırılmasının istendiğini açıkladı.

http://www.bbc.co.uk/programmes/p025805w

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0