Evleaks emekliye ayrıldı

Mobil dünyanın sızıntı devi Evleaks geçtiğimiz dakikalarda Twitter üzerinden üzücü bir açıklama yaptı, kullanıcıların sürekli olarak sızıntıları ile tanıdığı ve Twitter üzerinden sızıntılarıyla neredeyse kesin doğruluğu veren Evleaks maalesef mobil dünyaya veda etti.

Üreticiler sevindi, kulllanıcılar üzüldü.

Teknoloji Editörlüğü yaptığı bir site üzerinden geçtiğimiz dönemlerde bilgiler veren Evleaks’a sorulan bir soruya ”nasıl yakalanmıyorsunuz?” Evleaks bir gün elbet yakalanacağını açıklamıştı.

Geçtiğimiz dakikalarda emekliye ayrıldığını belirten mobil teknoloji dünyasının en büyük sızıntı devi Evleaks 2 yıl beraberliğin bugün itibariyle sona erdiğini kullanıcılarla paylaştı.

Üreticileri adeta sızıntılarıyla beraber sinir eden Even Blass yani Evleaks bundan sonra sızıntı yapmayacak ve mobil dünyaya veda edecek, bu haber her ne kadar üreticileri sevindirecek olsa da maalesef kullanıcılar şimdiden üzülmüş durumda.

Son olarak belirtmemizde fayda var Evleaks tarafından sızdırılan tüm bilgiler neredeyse eksiksiz olarak doğru çıkıyordu, Twitter hesabının 177.000 kullanıcıya sahip olduğu bilinen Evleaks neden emekliye ayrıldığının nedenini şuan için açıklamadı, ilerleyen günlerde açıklama bekleniyor.

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0