Ana SayfaTeknoloji HaberleriExynos 5433 işlemcisi Snapdragon 805'i solladı

Exynos 5433 işlemcisi Snapdragon 805’i solladı

-

Star Wars Jedi: Survivor Tanıtıldı!

Günümüzün en büyük kurgu evrenlerinden birine sahip olan Star Wars serisini bilmeyen yoktur. Özellikle oyunları...

Samsung Galaxy Note 4 ve Exynos 5433 işlemci performansı

Samsung Galaxy Note 4’ün gelişinde iki farklı seçenek olacağını bundan çok önce öğrenmiştik. Bunlardan biri Snapdragon 805 işlemciye sahip olacak cihaz olacaktı. Bu işlemciye sahip cihaz yalnızca ABD ülkelerinde satışa çıkartılacak ve diğer geleneksel pazara çıkacak olan ürünlerde ise Exynos 5433 işlemcisi kullanılacaktı.

Bir çok yapılan istatistiğe göre de Exynos 5433 çipleri Samsung’un kendi çiplerinin performansını geçecek.

gsmarena_001

AnTuTu’nun yapmış olduğu istatistiklere göre de Exynos 5433 işlemcisi bu sefer Samsung’un kendi işlemcilerinin verebileceği performanstan çok daha üst seviye bir performans sunacak.

Her ne kadar arada çok büyük ve dağlar kadar bir fark olmayacak olsa da işlemci gücüne değer veren, ve performans canavarı kullanmak isteyen kullanıcılar için Exynos 5433 çok daha lider bir çip olarak günümüze yerleşecek.

Yaptığı isabetli çalışmalarla daha önce de haklı çıkan firmanın, Galaxy Note 4 de işlemcinin sunacağı performans iddiasının ne kadar doğru olduğunu görebilmek ve net olarak kanıtlayabilmek içinse elbette cihazların öncelikle pazara ardından da kullanıcıların teslerine girecek olması gerekiyor.

-- Reklam --

Android telefonunuzda indirilenleri nasıl bulabilirsiniz?

Web'de gezinmek bir yaşam biçimi olduğundan, dosya indirmek çoğumuzun yaptığı düzenli bir günlük etkinliktir. Müzik, fotoğraf veya video olsun,...

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz