Facebook GameFace Uygulaması Fenerbahçe İle Geldi

Facebook’un Ekim ayında uygulamaya başladığı Facebook GameFace uygulaması ABD ve Avrupa’dan sonra Türkiye’de.

Facebook’un GameFace uygulaması uygulama için Türkiye’den seçtiği takım Fenerbahçe oldu. İlk önce ABD ve Avrupa’da uygulanmaya başlanmıştı. GameFace özelliğinde ABD ve Avrupa’dan birçok spor takımı yer alıyor. GameFace özelliği Paris’te ki terör saldırısından sonra dikkati üzerine çekmeye başladı. GameFace özelliği ile ABD ve Avrupa’da ki spor takımlarının logolarını görüntü fotoğraflarına geçici olarak eklenmesini sağlıyor.

Facebook GameFace

GameFace özelliği için Türkiye’de sadece Fenerbahçe takımı seçilebilecek. GameFace’i kullanmak için GameFace Facebook sayfasına girmek ve daha sonra yan tarafta çıkan menüden Fenerbahçe takımı seçmeleri gerekiyor. Daha sonra kullanıcılar uygulamaya konulacak profil fotoğraflarını geçici süre veya sürekli kalmasını tercih edip, profil fotoğrafı olarak kullan sekmesine tıklayarak işlemi tamamlıyorlar.

Facebook GameFace Diğer Takımlar Kullanılacak Mı?

Şu an için diğer takımların sisteme dahil edilip edilmeyeceği bilinmiyor. Pek çok kişi tarafından yeni fark edilen bu özellik kullanılmaya başlanırken, özellikle maç günlerde kullanıcılardan daha çok ilgi görüyor.

Facebook GameFace

Facebook GameFace

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0