Ana SayfaTeknoloji HaberleriFacebook Messenger ile Arkadaş Olmadan Sohbet Yapılır Mı?

Facebook Messenger ile Arkadaş Olmadan Sohbet Yapılır Mı?

-

Sosyal medyanın en önemli mecralarından biri olan Facebook, Messenger için çok yeni bir özellik ekleyerek program sayesin de daha önce tanışmadığınız kişilerle bile sohbet etme imkanı sağlayacak. Facebook Messenger ile Arkadaş Olmadan Sohbet insanların son günler de neredeyse bütün zamanlarını harcadıkları ve Messenger dışın da Facebook, peş peşe yenilikler sunmaya devam ediyor.

Facebook Messenger ile Arkadaş Olmadan Sohbet etmek de Facebook’un Daha önce kullanıcılarına görüntülü konuşma etkinliğini sunduğu gibi şimdi de Facebook Messenger ile Arkadaş Olmadan Sohbet etme özelliğini de kullanıcılarının hizmetine sunmuş oldu.

Bu özellik kullanıcıları tarafından şu şekilde kullanılacak: Arkadaş olduğumuz ve arkadaşlık listemiz de bulunan insanlara mesaj attığınız da yada onlardan mesaj aldığınız esnada karşınızdaki kişi ile alakalı kişisel bilgiler sohbet sayfasın da tarafınızdan görünüyor olacak. Bu sayede size gelen mesajları gönderen insanı da daha yakından tanıma fırsatınız olacak öyle ki nerde yaşadığını hangi okulda okuduğunu ne işle meşgul olduğuna kadar görebilecek bilgi sahibi olabileceksiniz şuan için ABD ,Hindistan ve Fransa da denenmektedir.

Teknolojik ürünleri incelediğimiz kanalımıza abone olarak bizlere destek olabilirsiniz

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Please enter your name here