Facebook, QuickFire Networks’u Aldı

Sosyal medya siteleri arasında büyük bir yarış meydana gelmiş durumda görünüyor. Bu rekabet ortamında bir adım öne çıkarak, hesap sahiplerine en iyi hizmeti vermeyi amaçlayan Facebook, her detayı dikkatle geliştirip, kullanıcılarının en iyi şekilde sosyal medya unsurlarını kullanması için çaba gösteriyor.

facebook, Videoya da El Attı

Bu yüzden Skype‘ı alarak, görüntülü konuşma devrine geçen Facebook, sosyal medya siteleri arasında bir öncü olarak görülerek, bu özelliklerini de kullanıcılarına en iyi şekilde hissettiriyor. yazışmaların önüne geçerek, yüz yüze görüşmelerin de etkili olarak kullanılacağı bu sistem ile Facebook, daha fazla tercih edilir bir duruma gelerek, bu basamakları planlanan şekilde atlamayı başarmıştır.

Facebook kullanıcıları, söz konusu sosyal medyada her konudan memnun olmalarına karşın video kalitesinden her daim şikayet etmektedirler. Bu soruna da çözüm arayan Facebook yöneticileri, QuickFire Networks‘u satın alarak, ileride bu tür gelişmeleri de kullanıcılarına sağlayarak, sanal ortamda en fazla tutulan sosyal medya sitesi olma özelliğini daha da geliştirmeyi amaçlıyor. kullanıcılarının şikayetleri doğrultusunda planlamalar yapan ve bunları hayata geçiren söz konusu sosyal medya sitesi, önümüzdeki günlerde de bu fonksiyonunu kullanıcılarıyla buluşturacak.

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0