Ana SayfaTeknoloji HaberleriFacebook reklam networkü kuruyor

Facebook reklam networkü kuruyor

-

Hyundai Ioniq 5 N, 2023’te gelecek

Ioniq 5 N için zaman işliyor ve şirket uzun zamandır beklenen lansmanı için hazırlanıyor. Hyundai,...

Uzun zamandır beklenen Facebook’un reklam network’ü nihayet hayata geçiriliyor. F8 konferansında bir araya gelen Facebook ürün ve hizmet geliştiren bilişim insanlarının yakın zamanda yeni mobil reklam network’ünün detayları açıklayacağı söylendi.

Facebook’un bir milyarı aşkın kullanıcısının bulunduğunu düşündüğümüzde, kendi reklam network ağını kurmada çok bile geç kaldığını söyleyebiliriz. Haberin doğruluğu henüz Facebook tarafından doğrulanmasada, geçtiğimiz dönemlerde site yetkilileri uygulamalar üzerinde nasıl reklam satışı gerçekleştirebileceklerini ve o dönem için konunun deney aşamasında olduğunu belirtmişlerdi.

Bu çalışmaların ne denli Facebook tarafından önemli olduğunu sadece 2013 yılının son 3 ayında 1,24 milyar dolar mobil reklam geliri elde etmesiyle açıklamamız mümkün görünüyor.

Elbette bu süre zarfında rakipleri M-Team, Google AdMob, Millennial Media, MoPub gibi mobil reklam network’leri arasında sıkı rekabetin yaşanacağı şimdiden öngörülüyor.

-- Reklam --

Google Haritalar’da bir konum veya yol tarifi nasıl paylaşılır?

İster en iyi bütçeli Android telefonlardan veya tabletlerden birini veya bir iOS cihazını kullanın, Google Haritalar yer bulmak, konumunuzu...

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Haber bültenimize abone ol

En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.