Ana SayfaTeknoloji HaberleriFacebook Sizi Büyük Bir Dertten Kurtarıyor

Facebook Sizi Büyük Bir Dertten Kurtarıyor

-

Facebook, özellikle erkeklerin sürekli unuttuğu önemli bir şeyi size hatırlatıyor.

Evli çiftler için evlilik yıldönümleri oldukça önemlidir. Evlilik yıldönümünü unutan eşler bazen aralarında sorun yaşayabiliyor hatta maalesef ki bu sebepten dolayı ayrılıklar dahi olabiliyor. Çiftler gerek yoğunluktan gerekse dikkatli olmamalarından dolayı evlilik yıldönümlerini unutabiliyor. İşte bu sorun için Facebook size bir çözüm ve yardım getirdi.

Facebook’un yeni özelliği sayesinde evli çiftler evlilik yıldönümlerini unutmayacak. Facebook, kullanıcılarına sunduğu yeni ve güzel bir özellik ile evlilik yıldönümlerini kullanıcılarına hatırlatıyor. Facebook bilgilerine evlilik tarihini ekleyen kişiler eğer o tarihte Facebook hesaplarına girerse bir hatırlatma ve tebrik ekranı ile evlilik yıldönümünüzü size hatırlıyor.

facebook2

Evli çiftler için çok güzel bir özellik olan bu yeni hatırlatıcı sayesinde böylesine önemli bir günü unutmayacak ve bu konuda sıkıntı yaşamayacaksınız. Çok yeni ve taze bir özellik olan evlilik yıldönümü hatırlatıcı özelliği, şimdiden kullanıcılar tarafından oldukça beğenilmiş, ilgi görmüş ve olumlu geri dönüşler almış gözüküyor. Ayrıca tüm bunların yanı sıra evlilik yıldönümünüzün olduğu günde hatırlatma ve tebriğin yanında birde eşiniz ile birlikte çekmiş, Facebook’a katmış ve etiketlemiş olduğunuz fotoğrafları da tebrik mesajının hemen altına koleksiyon halinde sunulmuş.

Bu yeni özelliğin çiftler arasında ki ilişkileri daha da güçlendireceği her yönden bakıldığında aşikar bir durum olarak gözüküyor.

-- Reklam --

Youtube kanalımıza abone ol! Mi Band 6 ya da Steelseries Rival 3 senin olsun.

Haber bültenimize abone ol

En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.