Ana SayfaTeknoloji HaberleriFacebook Slingshot Dünya Çapında Kullanıma Açıldı

Facebook Slingshot Dünya Çapında Kullanıma Açıldı

-

Netflix’in yaklaşan reklam destekli servisi çevrimdışı görüntülemeye sahip olmayacak

Netflix, gelecek yıl Microsoft'un yanı sıra reklam destekli bir servis getirecek, ancak bu özellik çevrimdışı görüntüleme seçeneği olmadan gelebilir. Geliştirici Steve Moser, Netflix iOS...

Bu ayın başlarında yayınlanmış olan Facebook Slingshot uygulaması her ne kadar kullanıcıların Snapchat benzeri bir servis olduğuna inandırsa’da tüm dünyada kullanımda olmadığı için kullanıcılar sadece apk olarak yükleme yapabiliyorlardı.

Ancak bugün gelen bilgilere göre uygulamanın bugün itibariyle tüm dünyada Android cihazlar için kullanıma sunulduğu bilgisi geldi, Snapchat ile neredeyse birebir benzerliğiyle dikkat çeken sosyal ağ, kullanıcılar resim, video, ve mesajlaşma hizmetlerini rahatlıkla kullanmaları için tasarlanmış, ancak servisin kullanımı kullanıcıları pek memnun etmiş gibi gözükmüyor, kullanıcılardan gelen eksi yorumlarda bu servisin yerine Snapchat sosyal ağı kullanımının daha kolay ve daha iyi olacağı söylenmiş durumda.

Eğer sizlerde Slingshot uygulamasını indirmek istiyorsanız buradaki linke tıklayarak uygulamayı cihazınıza rahatlıkla yükleyebilirsiniz, uygulama herne kadar Türkiye üzerinde kullanılabilir durumda olsa da bazı ülkelerde maalesef bugüne kadar kullanımda değildi.

Sizce Slingshot uygulaması Snapchat’e rakip olabilir mi? bizlere yorum olarak bildiri yapabilirsiniz.

-- Reklam --

Haber bültenimize abone ol

En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.