Facebook Slingshot Hazır!

Merakla beklenen uygulama sonunda hazır.

Facebook uzun süredir üzerinde çalıştığı ve yoğun olarak denemeler yaptığı Slingshot uygulaması sonunda Facebook tarafından kullanıcılara sunuldu ve şuan indirilebilir konumda.

Slingshot uygulamasından biraz bahsedecek ve detay verecek olursak: Uygulama anlık mesajlaşma değilde anlık fotoğraf gönderme formatında çalışmakta. Yani şöyle ki Facebook Messenger ve benzeri mobil uygulamalarda genellikle yazılı olarak mesajlaşırız fakat Slingshot ile yazılı değil görsel olarak mesajlaşma imkanı sunuluyor. Slingshot ile anında fotoğraf çekerek arkadaşınıza anlık olarak gönderiyorsunuz ve oda size anlık olarak o an fotoğraf çekip gönderiyor ve bu şekilde iletişim kurmuş oluyorsunuz.

Alışıla gelmiş uygulamalardan çok farklı bir formata sahip olan Slingshot, aynı zamanda da oldukça eğlenceli bir yapıya sahip olduğu her halinden belli.

Slingshot uygulamasının tasarımcısı olan Joey Flynn, yaptığı açıklamada “bu geliştirdiğimiz uygulama diğer mesajlaşma uygulamalarına göre çok daha farklı ve çok daha eğlenceli” şeklinde konuştu.

Ayrıca şunu da eklemeden geçemeyeceğim, Slingshot uygulamasında yeni bir fotoğraf göndermek için karşınızdaki kişinin size dönüş yapması ve bir fotoğraf göndermesi gerekiyor. Yani Slingshot uygulamasında konuşma sırayla gerçekleşmektedir.

Uygulama linkleri aşağıdadır. Şuan Türkiye’de Google Play Store ile henüz yüklenemiyor.

Google Play linki: Slingshot (Şu an Türkiye’de maalesef ki yüklenemiyor, dilerseniz pekte doğru bir şey olmamakla birlikte APK dosyasını buradan indirebilirsiniz.)

iTunes linki: Slingshot

Web sitesi: http://www.sling.me/

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0