Facebook Sohbet Şimdi İnternet Tarayıcımızda

Facebook hayatımıza girdikten sonra günümüzdeki öneminin ne olduğu biliyoruz. Her ne kadar bazı amaçlar için iyi kullanışlı olsada artık eski dostlukları öldürmeye başlayan Facebook sohbet alanı şimdi internet tarayıcılarımıza geliyor ve şüphesizki tutacağı kesin eskilerde karşılıklı çay kahve içerek konuştuğumuz arkadaşlarımızla şimdi sadece yazışarak konuşuyoruz ve bununda Facebook’un yüzünde olduğu kesin.

Facebook’a girmeden biri mesaj atmışmı? Mesajıma cevap gelmişmi gibi sorların cevabını öğrenmek imkansız ancak bu haber sonucu size sevindirici bir haberimiz var

Artık Facebook Tarayıcımıza Geliyor…

face chatFacebook ile Google’nin anlaşması sonucu Facebook’un geliştirdiği ”Faces.im” imkanı ile Facebook sohbet alanı şimdi Google Chrome tarayıcımızdada mevcut olacak. Bu yeni gelen yenilik sayesinde Facebook’a bile girmeye gerek kalmadan sohbetlerimizi interney tarayıcımızdan yapacağız ancak bunun üzerinde Facebook’un hitinin düşeceği kesin ve Facebook’un bu düşünceyi ileride kaldırmasıda gündemde ancak bunun hayata geçmesi için Google’nin epey bir miktarda Facebook’a servet ödemiş olduğunu düşünüyoruz.

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0