Facebook’a da Snapchat Benzeri Özellikler Geliyor!

Geçtiğimiz günlerde Snapchat’teki Hikayeler özelliği Instagram’a gelmiş ve büyük tepki almıştı. Snapchat’te olan özelliğin bir benzeri de Facebook’a gelecek.

Geçtiğimiz günlerde Snapchat‘te olan Hikayeler özelliğinin bir benzerini Instagram uygulamasına gelmiş ve doğru konuşmak gerekirse tepkinin boyutu aşılmış farklı bir boyutta tepki gösterilmişti. Şimdi de bir kaç özellik Facebook‘a gelecek.

Aşağıda gördüğünüz gibi hem video hemde fotoğraflarınıza Snapchat‘te olan farklı filtreler ve çıkartmalar ekleye bileceksiniz.  Şimdi test aşamasında olup test kullanıcıları ile denendikten sonra tüm kullanıcılara bir güncelleme ile sunulacak.

19d9a44fc53bb80bfd254aec6a33371442fea420

En fazla gelişme gösteren uygulamaların başında olan Snapchat için bir rakip gelirken bir diğeri daha geldi. Instagram ve Facebook’un özellikleri çoğaltması ve benzer özellikler getirmesi Snapchat için tehlike oluşturup oluşturmadığı konuşuluyor. Ancak yakın zamanda her şey ortaya çıkacaktır. Facebook’un getireceği özellikler altında elbette gizli saklı yenilikler de gelecektir. Güncelleme test aşamasından sonra tüm kullanıcılar için resmi olarak sunulacak.

İnternet ortamında benzer özellik Instagram’a gelmesi ciddi anlamda tepki yağmuruna neden oldu. Bu kadar tepkinin geleceğini kimse beklemiyordu. Herkes bir den hikaye paylaştı ve paylaşılan hikayelerin çoğunluğunda  siyah bir alan üstüne yazılmış bir metin bulunuyordu. Metinde ise yazan cümle “Instagram bu kadar özenti olunmaz be abicim” gibi ve benzeri cümleler kurulmuştu.

Bakalım ilerleyen günlerde Facebook’un da benzeri özellikleri getirmesi Sosyal ağ devi olan Facebook’a nasıl tepkiler getirecek merakla bekliyoruz.

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0